0

Відсмоктувачі хірургічні

0
Відсмоктувач аспіратор VACUS 7209 DIXION купити в Україні - Київ Vacus 7209 - легкий високопродуктивний аспіратор для карет швидкої допомоги. Призначений для видалення (відсмоктування) різних рідин, фрагментів тканин з ран в процесі операцій. Д..
50 400 грн.
0
Відсмоктувач аспіратор електричний модель 7А-23В 20лй купити в Україні - Київ (Збільшено гарантійний термін до 36 місяців, крім розхідників) Медичний відсмоктувач призначений для відсмоктування повітря і рідини з ран і порожнин при проведенні хірур..
9 900 грн.
0
Відсмоктувач аспіратор електричний модель 7С купити в Україні - Київ (Збільшено гарантійний термін до 36 місяців, крім розхідників) Медичний відсмоктувач для штучного аборту призначений для проведення штучного аборту на ранніх термінах вагітності. В..
16 425 грн.
0
Відсмоктувач аспіратор електричний модель 9А-26В купити в Україні - Київ Гарантійний термін 24 місяці, крім розхідників Медичний відсмоктувач призначений для відсмоктування повітря і рідини з ран і порожнин при проведенні хірургічних операцій і в п..
11 070 грн.
0
Відсмоктувач аспіратор портативний VACUS 7032 DIXION купить в Украине - Киев Vacus 7032 - високопродуктивний портативний хірургічний вакуумний екстрактор (відсмоктувач). Призначений для видалення (відсмоктування) різних рідин, фрагментів тканин..
47 040 грн.
0
Відсмоктувач аспіратор портативний ОХ-18 купити в Україні - Київ Ця модель відрізняється ергономічним дизайном і призначена для відсмоктування в'язкої рідини, такої як гній, слиз і кров.  Портативний відсмоктувач ОХ-18 широко використовує..
5 960 грн.
0
Відсмоктувач аспіратор портативний ОХ-25 купити в Україні - Київ Ця модель відрізняється ергономічним дизайном і призначена для відсмоктування в'язкої рідини, такої як гній, слиз і кров.  Портативний відсмоктувач ОХ-25 широко використовує..
7 400 грн.
0
Відсмоктувач аспіратор універсальний модель 7Е-D купити в Україні - Київ (Збільшено гарантійний термін до 36 місяців, крім акумулятора і витратних матеріалів) відсмоктувач медичний моделі 7E-D - це сучасний переносний медичний відсмоктувач, яки..
7 600 грн.
0
Відсмоктувач аспіратор хірургічний ОМХ-58001 купити в Україні - Київ Відсмоктувач медичний хірургічний ОМХ-5 / 80-01 "Аксион" призначений для відсмоктування рідин, часток тканин, повітря і газів з ран і порожнин при хірургічних операціях. Може ..
66 700 грн.
0
Апарат для аспірації диму АСД-ФОТЕК купити в Україні - Київ Синхронізація роботи з електрохірургічним апаратом Чотириступінчаста система фільтрації (із застосуванням технології ULPA) Термін служби змінного фільтра: - від 18 до 35 годин без..
93 950 грн.
Відсмоктувачі хірургічні

Хірургічний відсмоктувач є таким пристосуванням, що призначене для видалення з відкритої рани, порожнини тіла фізіологічної рідини і подрібненої тканини. Щоб евакуювати біологічний матеріал, застосовується спосіб вакуумування. Щодо потужності, у кожній моделі, яка представлена ​​у нас на сайті, потужність можна регулювати.

Відсмоктування хірургічного типу може застосовуватися для швидкого відведення гною, крові, сторонньої рідини. Якщо брати процедуру ліпосакції, такі апарати можна використовувати для видалення підшкірного жирового відкладення. У загальній хірургії відсмоктувач часто застосовують при дренуванні ран під час післяопераційного періоду.

Слід звернути вашу увагу на неонатології, де рідину видаляють з органів дихання тільки дитини, що народилася. Медичний відсмоктування до того ж часто застосовується в ендоскопії, екстреної медичної допомоги, отоларингології, пульмонології. Обов'язковим інструментом у стоматологічному кріслі буде відсмоктувач. Аспіратор застосовується в кожній стоматологічній процедурі (при пульпіті, карієсі, гігієнічному очищенні, установці брекет-систем, протезуванні).

Як працює хірургічний відсмоктувач

Хірургічні відсмоктування завдяки вакууму втягують рідини природним шляхом у аспіраційні трубки. Такі прилади повинні складатися з:

  • Ємності для аспірованих рідин,
  • Фільтрів, які запобігають попаданню біологічних матеріалів у робочий блок приладу,
  • Вакуумний насос або компресор,
  • Гнучких трубок, що оснащені наконечником,
  • Захисним клапаном, що унеможливить зворотний хід рідин по тим же трубкам.Прилади оснащуються біологічними фільтрами та індикаторами, що відобразить поточну шкалу тиску. Антибактеріальні фільтри служать для запобігання поширенню інфекції, що захистить медичних працівників від заражених частинок. Трубка та наконечник виготовлені з такого матеріалу, який можна піддавати дезінфекції у стерилізаторах, автоклавах.
  • За силою всмоктування можна регулювати за рахунок блоків керування, які можуть бути як важільними, і кнопковими. Медичні хірургічні відсмоктувачі виготовлені з таких матеріалів, які можна регулярно та багато років поспіль обробляти антисептичним засобом та піддавати санітарно-гігієнічній процедурі.

Хірургічні відсмоктувачі: варіанти виготовлення

Кожен виробник у лінійці відсмоктувачів випускає такі варіанти:

  1. Мобільний.
  2. Стаціонарний.

Якщо використовується в роботі портативний прилад, застосовується акумуляторна батарея або електромережа. У стаціонарній роботі батарея не передбачена, адже такий вид відсмоктувача буде набагато потужнішим, за рахунок чого акумулятор не справлятиметься з таким навантаженням.

Відсмоктувачі хірургічні медичні - купити в Україні Києві з швидкою доставкою по всій Україні протягом 1-3 днів, при наявності на складі.


Інтернет-магазин медичного обладнання Gorizont Medical. Продаж і доставка медичного обладнання в усі регіони України ☛ високої якості за доступними цінами

Зверніть увагу!!! Ми доставляємо апарати ультразвукової терапії в усі обласні центри та великі міста: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Вінниця, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький, Луцьк, Миколаїв, Полтава, Рівне, Суми , Тернопіль, Ужгород, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та ін.

Наші менеджери завжди допоможуть вам підібрати і купити оптимальне медичне обладнання за вигідною ціною.

Тел .: +38 (066) 415-56-59

          +38 (097) 794-91-85