0

Аналізатори

0
Автоматичний імуноферментний аналізатор Diasorin Liaison XL купити в Україні - Київ Технічні характеристики Метод визначення - пряма іммунохемілюмінесценція з використанням парамагнітних частинок Калібрування: по 2 точкам Стабільність..
0 грн.
0
Автоматичний біохімічний аналізатор BioChem FC-120 купити в Україні - Київ Biochem FC-120 - автоматичний біохімічний аналізатор продуктивністю 100 вимірювань на годину. Biochem FC-120 повністю автоматизований настільний прилад з відкритою реаг..
460 000 грн.
0
Автоматичний біохімічний аналізатор BioChem FC-200 купити в Україні - Київ Біохімічний аналізатор BioChem FC-200 - повністю автоматизований настільний біохімічний аналізатор, який відповідає вимогам сучасної лабораторії. Зручний для в..
640 000 грн.
0
Автоматичний біохімічний аналізатор BioChem FC-360 купити в Україні - Київ BioChem FC-360 є високопродуктивним повністю автоматичним настільним аналізатором відкритого типу для отримання результатів з клінічної хімії, імунології, електролітів, ..
1 050 000 грн.
0
Автоматичний біохімічний аналізатор Chemray 240 купити в Україні  - Київ Chemray 240 (Rayto) - настільний біохімічний аналізатор для лабораторій з середнім завантаженням, який дозволяє виконувати безліч досліджень клінічної хімії та іммунотур..
0 грн.
0
Автоматичний біохімічний аналізатор Chemray 330 купити в Україні Chemray 330 - автоматичний біохімічний аналізатор для клінічної хімії підходить для лабораторій з середнім потоком пацієнтів. Відкрита система для реагентів будь-якого виробника. ..
0 грн.
0
Автоматичний біохімічний аналізатор Chemray 420 купити в Україні - Київ Chemray 420 - автоматичний біохімічний аналізатор для проведення рутинних і спеціалізованих досліджень в медичних лабораторіях з великим потоком пацієнтів.  Відкрит..
0 грн.
0
Автоматичний біохімічний аналізатор DIRUI CS-T240 купити в Україні - Київ Настільний автоматичний біохімічний аналізатор довільного доступу. Продуктивність до 240 тестів на годину. Аналізатор простий в експлуатації і призначений для проведення ..
870 000 грн.
0
Автоматичний біохімічний аналізатор XL-100 купити в Україні - Київ Тести, виконувані на біохімічному аналізаторі XL-100.  Визначення активності ферментів:  Аланінамінотрансфераза, Амилаза, Аспартатамінотрансфераза, гамма-глутамі..
480 000 грн.
0
Аналізатор газів крові та електролітів GEM Premier-3500 купити в Україні - Київ GEM Premier-3500 - це аналізатор критичних станів картриджного типу, який визначає гази, електроліти, метаболіти і гемоглобін. Аналізатор призначений для операційних, в..
0 грн.
0
Аналізатор газів крові та електролітів GEM Premier-4000 купити в Україні - Київ GEM Premier 4000 - аналізатор критичних станів картриджного типу, який визначає гази, електроліти, метаболіти, гемоглобін, показники оксиметрии, і білірубін. Аналізатор ..
0 грн.
0
Аналізатор електролітів LabAnalyt 910 купити в Україні - Київ Вбудований мікропроцесор дозволяє робити автоматичний забір зразка, обчислювати результат і друкувати його за допомогою вбудованого принтера Міні-комп’ютер контролює знос електродів і ..
95 000 грн.
1
Аналізатор сечі Dirui H-100 купити в Україні - Київ Принцип роботи аналізатора ґрунтується на вимірюванні рівня відбиття холодного білого світла з високим ступенем світіння. Система комунікації дозволяє підключатися до робочої станції з аналізу осад..
39 800 грн.
2
Аналізатор сечі Dirui H-500 купити в Україні - Київ Dirui H-500 - автоматичний аналізатор для клінічного аналізу сечі методом сухої хімії на тест-смужках. Висновок результатів аналізу на друк проводиться автоматично.  Визначені параметри Dirui..
53 500 грн.
0
Аналізатор сечі Sysmex UC-1000 купити в Україні - Київ Досліджувані параметриMEDITAPE UC-10S: рН (рН), глюкоза (GLU), білок PRO, еритроцити/гемоглобін (BLD), уробіліноген (URO) , кетони (KET), білірубін (BIL), нітрити (NIT), лейкоцити (LEU), питома ..
0 грн.
0
Аналізатор сечі Sysmex UC-3500 купити в Україні - Київ 1. Повна автоматизація фізико-хімічного аналізу сечі.2. Технологія кольорової CMOS-матриці і виняткова якість реагентів забезпечує високу швидкість (276 зразків на годину) і точність аналізу.3. ..
0 грн.
0
Аналізатор сечі Sysmex UF-4000/5000 купити в Україні - Київ Об'єм зразкаОб'єм зразка (сеча або біологічна рідина), що її аспірує аналізатор, — 0,45 мл, незалежно від режиму подавання.Мінімальний об'єм зразка у пробірці для виконання аналізу:• Для ав..
0 грн.
0
Аналізатор сечі ветеринарний BA600 VET купити в Україні - Київ BA600 VET - це компактний напівавтоматичний аналізатор сечі з сенсорним екраном і зручним для користувача програмним забезпеченням. Вбудований термопринтер дозволяє користувачеві роздрук..
Состояние: Новое Тип оборудования: анализатор мочи
37 300 грн.
0
Біохімічний автоматичний аналізатор XL-1000 купити в Україні - Київ Повністю автоматичний, пацієнт орієнтований біохімічний аналізатор з вільним доступом «Random Access».  Максимальна продуктивність 1120 тестів на годину (800 фотометричних т..
0 грн.
0
Біохімічний автоматичний аналізатор XL-200 купити в Україні - Київ Тести, виконувані на біохімічному аналізаторі XL-200.  Визначення активності ферментів: Аланінамінотрансфераза, Амилаза, Аспартатамінотрансфераза, гамма-глутамілтрансф..
775 000 грн.
0
Біохімічний автоматичний аналізатор XL-640 купити в Україні - Київ Тести, виконувані на біохімічному аналізаторі XL-640.  Визначення активності ферментів: Аланінамінотрансфераза, Амилаза, Аспартатамінотрансфераза, гамма-глутамілтрансф..
1 552 500 грн.
0
Біохімічний аналізатор ветеринарний WP21B VET купити в Україні - Київ WP21B VET - напівавтоматичний хімічний аналізатор з великим сенсорним екраном і простим у використанні програмним забезпеченням, призначеним для невеликих ветеринарних лабора..
Состояние: Новое Тип оборудования: анализатор мочи
61 880 грн.
0
Біохімічний напівавтоматичний аналізатор Chem-7 купити в Україні - Київ Тести, які можна на напівавтоматичному біохімічному аналізаторі Chem-7  Визначення активності ферментів:  Аланінамінотрансфераза, альфа-Амілаза, Аспартатамінотрансфе..
240 100 грн.
0
Гематологічний автоматичний аналізатор Sysmex XN-1000 купити в Україні - Київ Продуктивність CBC+DIFF – режим повного гематологічного аналізу крові з диференціюванням лейкоцитарної формули на 6 субпопуляцій лейкоцитів – 100 зразків/год. CBC+D..
0 грн.
Аналізатори

Аналізатори біохімічні імуноферментні гематологічні електролітів і газів крові купити в Україні


Аналізатори купити в компанії Gorizont Medical. Кожен клініко-діагностичний центр в Україні регулярно проводить збір тестів, аналізів для визначення правильного лікування пацієнта.  Від точності отриманих результатів буде залежати хід лікування кожного пацієнта, тому технічного оснащення медичних установ має перебувати на найвищому рівні.  Завдяки використанню сучасного автоматизованого обладнання можливо прискорити діагностику, а також скоротити можливі помилки.  Таким чином, медичний персонал буде перебувати в безпеці в роботі з біоматеріалами.  Купити лабораторне обладнання за вигідними цінами в компанії Gorizont Medical означає отримати якісні прилади з гарантією і сервісним обслуговуванням.


Аналізатори: класифікація

Наша компанія реалізує продукцію брендів світового рівня, так і вітчизняного виробництва.  Йдеться виключно про бренди, які добре зарекомендували себе в роботі медичного обладнання.  Асортимент розділений на кілька типів:

  • Аналіз сечі, де представлений ряд портативних і стаціонарних.  Такі аналізатори дозволяють за лічені хвилини отримати точні визначення
  • Біохімічний, який розділений в свою чергу на автоматичні і напівавтоматичні апарати.  Аналізатор даного типу застосовується для здійснення клінічний досліджень, які визначають рівень наступних показників: білірубін, ліпіди, сечова кислота, креатинін
  • Імуноферментний, який використовують для діагностики інфекційного захворювання різного типу, також визначають вагітність на ранньому терміні
  • Аналізатор електролітів та газів крові, яким оснащена операційна, реанімація, швидка.  Такий вид обладнання застосовують для проведення комплексних досліджень аналізу крові для більш точного і швидкого визначення діагнозу пацієнта
  • Гематологічний - системи і пристрої в комплексі, які відрізняються особливо точної продуктивністю, завдяки відмінностям в комплектації, апарати можуть використовуватися для визначення різних параметрів.


Якісні аналізатори для лабораторії

Всі типи товарів, які представлені в каталогах, наділені високою точністю вимірювань, збільшеним терміном експлуатації, а також невисокою вартістю.  Ціна на лабораторні аналізатори є демократичною, адже наша компанія є офіційним дилером багатьох відомих брендів.  Фірма Gorizont Medical реалізує високоякісне лабораторне оснащення як по місту Києву, так і по всій території України.  Якщо ви замовите лабораторне обладнання у нас на сайті, отримаєте аналізатори, які відповідають високим стандартам, мають гарантійне і післягарантійне обслуговування, сервісну підтримку.  Зверніть увагу, що наша компанія забезпечить повний супровід, аж до пуско-налагодження, настройки, навчання роботи на аналізаторах.

Медичне лабораторне обладнання купити в Україні - Київ. Доступні ціни. Тел .: +38 (066) 415-56-59 Доставка по Україні, Київ, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Харків, Чернігів, Черкаси, Тернопіль, Луцьк. Гарантія. Інтернет-магазин медичного обладнання Gorizont Medical.

Наші менеджери завжди допоможуть вам підібрати і купити оптимальне медичне обладнання за вигідною ціною.

Тел .: +38 (066) 415-56-59

         +38 (097) 794-91-85