0

Гематологічні аналізатори

0
Гематологічний автоматичний аналізатор Sysmex XN-1000 купити в Україні - Київ Продуктивність CBC+DIFF – режим повного гематологічного аналізу крові з диференціюванням лейкоцитарної формули на 6 субпопуляцій лейкоцитів – 100 зразків/год. CBC+D..
0 грн.
0
Гематологічний автоматичний аналізатор Sysmex XN-2000 купити в Україні - Київ КонфігураціїXN-2000 (DIFF) – гематологічна станція, що складається з 2-х модулів XN-10, загальна продуктивність 200 зразків на годину (режим CBC+DIFF), подача зразка автом..
0 грн.
0
Гематологічний автоматичний аналізатор Sysmex XN-550 купити в Україні - Київ Конфігурації Базова конфігурація включає можливість повного гематологічного аналізу крові з диференціюванням лейкоцитарної формули на 6 субпопуляцій лейкоцитів (всьог..
0 грн.
0
Гематологічний автоматичний аналізатор Sysmex XP-300 купити в Україні - КиївПродуктивність60 зразків на годину за повним спектром параметрів.Методи і технології1. DC метод у фіксованому обсязі: WBC, RBC/PLT.2. Бесціанидовий метод визначення гемоглобі..
0 грн.
0
Гематологічний аналізатор 3-х частинний BK-6000 купити в Україні - Київ Підтримка 60 аналізів на годину; 22 параметри; Запакованим (Д*Ш*В): 550*480*620 мм. Гематологічний аналізатор купити в Україні - Київ. Доступні ціни. Доставка по Укр..
141 800 грн.
0
Гематологічний аналізатор 3-х частинний BK-6100 купити в Україні - Київ Підтримка 60 аналізів на годину; 22 параметри; Запакованим (Д*Ш*В): 680*480*640 мм. Підтримка 60 аналізів на годину; · 20 параметри + 3 гістограми; Обладнаний се..
165 000 грн.
0
Гематологічний аналізатор 5-ти частинний BK-6190 купити в Україні - КиївПідтримка 60 аналізів на годину;· 20 параметри + 3 гістограми;Обладнаний сенсорним екраном;Запакованим (Д*Ш*В): 580*470*590 мм.Гематологічний аналізатор купити в Україні&nbs..
215 200 грн.
0
Гематологічний аналізатор 5-ти частинний BK-6310 купити в Україні - КиївПідтримка 60 аналізів на годину;29 параметрів;Обладнаний сенсорним екраном;Запакованим (Д*Ш*В): 670*590*790 мм.Гематологічний аналізатор купити в Україні - Київ. Доступні ці..
420 900 грн.
0
Гематологічний аналізатор 5-ти частинний BK-6400 купити в Україні - КиївПідтримка 60 аналізів на годину;29 параметрів;Запакованим (Д*Ш*В): 750*650*910 мм.Гематологічний аналізатор купити в Україні - Київ. Доступні ціни. Доставка по Україні, Київ..
764 000 грн.
0
Гематологічний аналізатор 5-ти частинний BK-6500 купити в Україні - КиївПідтримка 60 аналізів на годину;29 параметрів;Автоматичне завантаження зразків;Комп’ютер, опція;Запакованим (Д*Ш*В): 810*760*850 мм.Гематологічний аналізатор купити в Україні&nbs..
874 700 грн.
0
Гематологічний аналізатор двоканальний SK 9000 купити в Україні - Київ Характеристики МетодологіяВикористання електричного..
215 900 грн.
0
Гематологічний аналізатор з автоподатчиком BF-6800 5 diff купити в Україні - КиївТип аналізатора: 5diffСпосіб подачі зразка: АвтоподатчикКраїна виробництва: КитайПродуктивність: 60 тестів / годинуВ апараті є сканер штрихових кодів..
685 000 грн.
0
Гематологічний аналізатор одноканальний SK 8800 купити в Україні - КиївОсобливості●        3-х частинна диференціація білих кров’яних тілець, 23 параметри з пропускною здатністю 35 тестів на годину;●  &nbs..
204 600 грн.
0
Купити в Україні гематологічний аналізатор ветеринарний 3-частинний ВК-6200Підтримка 60 аналізів на годину;22 параметри;Запакованим (Д*Ш*В): 680*480*640 мм.Гематологічний аналізатор купити в Україні - Київ. Доступні ціни. Доставка по Україні, Ки..
173 800 грн.
0
Автоматичний гематологічний аналізатор Convergys X3 3-diff купити в Україні - Київ Convergys X3 – це компактний та водночас високопродуктивний гематологічний аналізатор, який може стати оптимальним рішенням для лабораторій, клінік та ..
350 000 грн.
0
Автоматичний гематологічний аналізатор Convergys X5 5-diff купити в Україні - Київ Convergys X5 – це гематологічний аналізатор, який визначає 26 параметрів крові з диференціацією лейкоцитів на 5 субпопуляцій. Для більш точного диференціювання лейкоц..
830 000 грн.
0
Автоматичний гематологічний аналізатор DF50CRP купити в Україні - Київ Автоматичний 5-diff гематологічний аналізатор c функцією визначення С-реактивного білка. Аналізатор має пропускну здатність від 60 проб на годину і прекрасно підходить для л..
0 грн.
0
Автоматичний гематологічний аналізатор DF51 Vet купити в Україні - Київ Ветеринарний гематологічний 5-diff аналізатор DF51 Vet від компанії Dymind. Прилад дозволяє аналізувати зразки крові різних тварин, в тому числі собак, кішок, кроликів. Діа..
0 грн.
0
Автоматичний гематологічний аналізатор DH26 купити в Україні - Київ Нова компактна модель 3-Diff автоматичного гематологічного аналізатора компанії Dymind. DH26 відрізняється невеликими розмірами і відмінною відтворюваністю результатів. Цей ана..
235 000 грн.
0
Автоматичний гематологічний аналізатор DH33 Vet купити в Україні - Київ Ветеринарний гематологічний 3-diff аналізатор DH33 Vet від компанії Dymind. Прилад дозволяє аналізувати зразки крові різних тварин, в тому числі собак, кішок, кроликів. Діа..
0 грн.
0
Автоматичний гематологічний аналізатор DH76CRP купити в Україні - Київ Автоматичний гематологічний 5-diff аналізатор із визначенням С-реактивного білка. Аналізатор з автоподачей зразків DH76CRP має пропускну здатність 90 проб / год. Він підходи..
0 грн.
0
Автоматичний гематологічний аналізатор Edan DS-500 (i) 5-diff купити в Україні - Київ Використовуючи лазер, електричний імпеданс, проточну цитометрію та колориметрію, DS-500(i) може забезпечити швидкі і надійні результати вимірювань, використовуючи ..
0 грн.
0
Автоматичний гематологічний аналізатор Edan H30 3-diff купити в Україні - Київ Специфікація: CBC+3-DIFF, 20 параметрів, 3 гістограми Продуктивність: 60 зразків за годину Об’єм зразка цільної крові: 9,6 мкл Відбір зразків з відкритих пробірок ..
220 000 грн.
0
Автоматичний гематологічний аналізатор Edan H50 5-diff купити в Україні - Київ Значно покращений автоматичний гематологічний аналізатор класу 5-диф Н50 із застосуванням сучасних технологій, простий в управлінні, з меншою кількістю реагентів, кращою ..
407 000 грн.
Гематологічні аналізатори

Гематологічний аналізатор купити в Україні


  Лабораторно-діагностичні центри мають на увазі обов'язкове оснащення обладнанням, куди входить гематологічний аналізатор.  Такий тип лабораторних апаратів використовується для точного кількісного дослідження крові.  Ринок України наповнений різними аналізаторами, які мають ряд відмінностей як по бренду, так і за характеристиками, вартості.  Зверніть увагу, що тільки при коректному підборі апаратури можливо спрощувати роботу медперсоналу.  Автоматичний гематологічний аналізатор купити означає отримання максимальної точності в даних, збільшення продуктивності.  Ось чому компанія Gorizont Medical пропонує тільки надійні якісні аналізатори за доступними цінами.


  Гемоаналізатор за принципом роботи

  Камера апарату з'єднана пластмасовими капілярами, які оснащені краном на першій поверхні.  До цієї камеру лаборант поміщає взяті зразки з ізотонічними розчинами.  Коли елемент проходить через капіляр, визначається за допомогою платинових електродів, розташування яких створено з зовнішньої і внутрішньої сторін конструкції.  Клітини крові починають рух по розчину і за рахунок збільшення опору між електродами виникатиме посилення в напрузі.  Конденсатор пропускає імпульси з інтервалом 50 мс - період проходження клітини по капіляри.  Мікропроцесор обробляє і аналізує імпульси, що показано в гистограммах розподілу трьома видами кров'яних клітин:

  • тромбоцити

  • еритроцити

  • лейкоцити

    Всі гематологічні аналізатори призначаються для певних реагентних систем:

    • складу для очищення

    • лізуючого розчину
    • засоби обробки після проб

    • буференного розчинами (фіксовані параметри: електропровідність, осмолярність, рН)


    Гематологічні аналізатори: класифікація 

    Завдяки сучасному обладнанню для клінік і лабораторій медперсонал визначає максимально точні дослідження, також істотно знижуються трудовитрати, а процеси стандартизируются.  Інтернет-магазин Gorizont Medical пропонує тільки якісні та надійні апарати з цінами від виробника.  Гематологічні аналізатори розділені на кілька типів:

    • Автоматичні, які будуть найпотужнішими зі здатністю обробки кілька десятків зразків кожні 60 хвилин.  Такий тип обладнання зберігає в пам'яті велику кількість отриманих результатів і при необхідності дозволяють роздрукувати або відкрити на ПК.
    • Напівавтоматичні здатні обробляти і визначати ті ж аналізи і тести, єдина відмінність від першого варіанту - обов'язкова присутність оператора.

      Протягом останніх років найбільш популярними стали портативні прилади, які дозволяють робити експрес-аналізи крові в відділеннях невідкладної допомоги або навіть на прийомах у лікарів.  Кожен тип гематологічних аналізаторів має компактні розміри, тому такий вид обладнання використовується як для великих, так і для лабораторій з невеликою площею.

       

      Як вибрати гематологічний аналізатор

      Сучасний ринок представляє настільки велика кількість аналізаторів, які відрізняються типом, видом, брендом, ціною, характеристиками, що вибрати іноді досить складно.  Фахівці компанії Gorizont Medical радять вибирати по:

      • Ступенях автоматизації в процесі досліджень
      • Наявності системи контролю якості результату, який визначається
      • Продуктивності тестів / годину
      • Доступності реагентів, які використовуються
      • Обсягом проб
      • Зручності системи при видачі результатів
      • Якісні біохімічні аналізатори для лабораторії

      Замовити лабораторне обладнання в інтернет-магазині Горизонт Медікал можна на сайті або за телефоном.  Слід зазначити, що менеджери радять оптимальний варіант для кожного клієнта після виявлення потреб: ціни, характеристик і т.д.

       

      Купити гематологічний аналізатор в інтернет-магазині Gorizont Medical

      Кожен апарат, представлений в каталозі, наділений високими показниками продуктивності, зручністю експлуатації, гарантійним терміном 12 місяців, налаштуванням, а також навчанням персоналу в роботі з обладнанням.  Ми пропонуємо співпрацю з індивідуальним підходом до кожного клієнта, конкурентні ціни, адже є дистриб'юторами багатьох відомих брендів, витратні матеріали, поставлені в заздалегідь обумовлений термін.


      Гематологічні аналізатори купити в Україні - Київ. Доступні ціни. Доставка по Україні, Київ, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Харків, Чернігів, Черкаси, Тернопіль, Луцьк. Гарантія. Інтернет-магазин медичного обладнання Gorizont Medical

      Наші менеджери завжди допоможуть вам підібрати і купити оптимальне медичне обладнання за вигідною ціною.

      Тел .: +38 (066) 415-56-59 

               +38 (097) 794-91-85