0

ІФА та ІХЛА аналізатори

0
Автоматичний імуноферментний аналізатор Diasorin Liaison XL купити в Україні - Київ Технічні характеристики Метод визначення - пряма іммунохемілюмінесценція з використанням парамагнітних частинок Калібрування: по 2 точкам Стабільність..
0 грн.
0
Зчитувач ІФА ELISA SK 201 купити в Україні - Київ Характеристики ..
145 500 грн.
0
Зчитувач ІФА ELISA SK 202 купити в Україні - Київ Характеристики ..
117 000 грн.
0
Імуноферментний аналізатор RT-2600C вошер купити в Україні - Київ RT2600C - автоматичний промивач планшет з налаштованим програмами промивок. Восьмиканальний миюча головка дозволяє проводити промивку 96-ямкового планшета в будь-якому напрямку.&..
0 грн.
0
Імуноферментний аналізатор RT-3100 вошер купити в Україні - Київ RT-3100 - автоматичний мікропланшетном вошер призначений для промивання 96-ямковий планшетів або мікростріпов з плоскодонними, круглодонних і V-подібними осередками.  Авто..
0 грн.
0
Імуноферментний аналізатор RT-3900 вошер купити в Україні - Київ RT-3900 - високошвидкісний 96-канальний автоматичний мікропланшетном вошер призначений для промивання 96-ямковий планшет або стрипів.  96-ти канальна миюча головка забезпе..
0 грн.
0
Імуноферментний аналізатор кількісний Edan CT3 купити в Україні - Київ Імуноферментний аналіз є вирішальним фактором у визначенні ваших потреб охорони здоров’я. Медичні рішення приймаються на основі інформації, наданої за допомогою імуноаналізу. Вон..
0 грн.
0
Імуноферментний аналізатор RT-2100С планшетний рідер купити в Україні - Київ Напівавтоматичний ІФА-аналізатор являє собою фотометричну систему, яка призначена для зчитування і розрахунку результатів аналізів. Прилад може використовуватися в різ..
0 грн.
0
Імуноферментний аналізатор RT-6100 планшетний рідер купити в Україні - Київ Напівавтоматичний ІФА-аналізатор являє собою фотометричну систему з мікропроцесорним управлінням, яка призначена для зчитування і розрахунку результатів аналізів. Прила..
0 грн.
0
Імуноферментний аналізатор RT-6500 планшетний рідер купити в Україні - Київ Високошвидкісний імуноферментний аналізатор являє собою фотометричну систему, яка призначена для зчитування і розрахунку результатів аналізів. Прилад може використовуватися ..
0 грн.
0
Імуноферментний промивач Convergys ELISA Washer купити в Україні - Київ Повністю програмується для забезпечення багатокрокової комбінації дозування, аспірації, комбінованого циклу Підтримуються всі типи лунок Можливість роботи з цільними, плоско..
137 000 грн.
0
Імуноферментний термошейкер RT-A29 купити в Україні - Київ Термошейкер RT-A29 - лабораторне обладнання для підготовки матеріалу дослідження. Термошейкер виробляє інтенсивне перемішування і струшування мікропланшет при заданій температурі. Нова ..
0 грн.
0
Імуноферментний термошейкер ST-3M / ST-3L купити в Україні - Київ RT-3900 - високошвидкісний 96-канальний автоматичний мікропланшетном вошер призначений для промивання 96-ямковий планшет або стрипів.  96-ти канальна миюча головка забезпечує ..
0 грн.
0
ІФА аналізатор (рідер) LabAnalyt M201 купити в Україні - Київ ІФА аналізатор (рідер) LabAnalyt M201 - прилад призначений для зчитування сигналу в 96-ямковий планшетах при проведенні імуно-ферментного аналізу. На даному приладі можна використовувати ..
82 900 грн.
0
Автоматичний імуноферментний / НРІФ аналізатор Mago 4 купити в Україні - Київ Аналізатор MAGO 4 дозволяє реалізувати в одному запуску ІФА-дослідження і інкубацію імунофлюоресцентних методик на слайдах.  Прилад є універсальним рішенням для заст..
0 грн.
0
Автоматичний імуноферментний аналізатор Diasorin Liaison купити в Україні - Київ Технічні характеристики Метод детекції: пряма хемілюмінесценція з парамагнітним частками в якості твердої фази. Продуктивність: до 180 тестів за годину. ..
0 грн.
0
Мікропланшетний промивач Erba LisaWash купити в Україні - Київ Опис:  64 програмованих протоколу промивання  10 програмованих форматів планшетів  Легка установка промивають гребінки  Програмоване положення голки з точністю ..
125 000 грн.
0
Мікропланшетний промивач LabAnalyt W206 купити в Україні - Київ ІФА Вошер LabAnalyt W206 - прилад, призначений для промивання 96-ямковий планшет або мікростріпов, що є важливим етапом даного виду аналізу. Це обладнання забезпечує повну промивку кожн..
81 700 грн.
0
Термостат DLab HС 110-PRO купити в Україні - Київ Точний контроль температури нагрівання і охолоджування  Адаптовані для ІФА планшетів (але з можливістю заміни адаптера)  Термошейкер DLab HM 100-PRO має широкий діапазон регулювання шви..
39 560 грн.
0
Термошейкер DLab HM 100-PRO купити в Україні - Київ Точний контроль температури нагрівання і охолоджування  Адаптовані для ІФА планшетів (але з можливістю заміни адаптера)  Термошейкер DLab HM 100-PRO має широкий діап..
48 800 грн.
0
Фотометр для ІФА LisaScan EM купити в Україні - Київ Використання для ІФА  Гормони  Тиреоїдні (Т3, Т4, ТТГ, свТ3, свТ4 і інші)  Статеві (ЛГ, ФСГ, Пролактин і інші) Стероїдні (Кортизол, Тестостерон, Естрадіол та інші)  Діаг..
220 229 грн.
0
Хемілюмінесцентний імуноферментний аналізатор Dirui CM-180 купити в Україні - Київ Хемілюмінесцентний імуноферментний аналізатор CM-180 – це новітнє обладнання підлогового типу, в якому використані технології хемілюмінесцентного тестування, що забез..
1 320 000 грн.
ІФА та ІХЛА аналізатори

ІФА та ІХЛА аналізатори купити в Україні - Київ

На сьогоднішній день світові бренди займаються автоматизацією аналізаторів, що торкнулося також і ІФА, ІХЛА аналізаторів. Такі системи відрізняються методом, який використовується для того, щоб виявити шукані речовини. Належну увагу віддають таким методам:

1. Імуноферментному(ІФА).

2. Ізосерологічному.

3. Іммунохемілюмінісцентному (ІХЛА).

4. Імунофлуоресцентному.

5. Імунохроматографічному.

Найбільш популярними і затребуваними є ІФА аналізи, які засновані на іммуноферментному методі. В основі лежить радіоімунний аналіз, якому в заміну прийшов ІФА метод в 1971 році. Адже при проведенні радіоімунного аналізу було виявлено великий ризик для здоров'я лаборантів. Далі системи ІФА активно розвивалися, що призвело до деяких різновидів ІФА, тобто, з'явився іммунохемілюмінісцентний аналіз.

Метод ІХЛА - лабораторний аналіз, що включає в себе хемілюмінісценцію з реакціями утворень імунних комплексів антиген-антитіла. Абсолютно всі різновиди ІФА засновані на хімічних компонентах, що генерують випромінювання світла в ході хімічних реакцій, наприклад, мічених антитіл. Можна зробити висновок про високу чутливість методу ІХЛА з можливістю виявлення широкого спектра речовин білка.

Слід звернути вашу увагу на типи ІХЛА:

1. Кількісний, що визначає знайдену концентрацію компонента, який визначається, в матеріалі.

2. Якісний, що визначає присутність / відсутність шуканих компонентів в матеріалі, який аналізується.

Перший тип використовують набагато частіше. Лабораторії для діагностики застосовують ІХЛА аналізатор з використанням сироватки, плазми, цільної крові, сечі, спинномозкової рідини, беруть мазки зі слизової оболонки. Вид рідини буде прямо залежати від моделі аналізатора і сумісності наборів реагентів.

Переваги іммунохемілюмінісцентного методу (ІХЛА):

До особливостей і переваг слід віднести:

1. Високу чутливість,

2. Максимальний лінійний діапазон,

3. Широку область в застосуванні,

4. Високу специфічність,

5. Безпеку для лаборантів, які проводять дослідження,

6. Простоту в використовуваному обладнанні.

Купити ІФА і ІХЛА аналізатори в компанії Горизонт Медікал означає убезпечити себе в регулярних поставках реагентів, в сервісному обслуговуванні від інженерів нашої фірми, гарантією, навчанням персоналу, доставкою і налаштуванням обраної вами моделі аналізатора.

Доступні ціни. Доставка по Україні, Київ, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Харків, Чернігів, Черкаси, Тернопіль, Луцьк. Гарантія. Інтернет-магазин медичного обладнання Gorizont Medical

Наші менеджери завжди допоможуть вам підібрати і купити оптимальне медичне обладнання за вигідною ціною.

Тел.: +38 (066) 415-56-59

         +38 (097) 794-91-85