0

ПЦР обладнання

0
Ампліфікатор Gentier 48E купити в Україні - Київ Система ПЛР в реальному часі Gentier 48E - ампліфікатор з оптичним модулем для проведення ПЛР в реальному часі. Прилад дозволяє здійснювати кількісний та якісний ПЛР-аналіз з використанням широкого сп..
0 грн.
0
Ампліфікатор Gentier 96E купити в Україні - Київ Gentier 96E - високоякісна система для проведення ПЛР в реальному часі.  Прилад дозволяє здійснювати кількісний та якісний мультиплексной ПЛР-аналіз і визначати до 6 мішеней в одному зразку.&n..
0 грн.
0
Екстрактор GeneRotex 96 купити в Україні - Київ Екстрактор GeneRotex 96 призначений для високоякісного виділення нуклеїнових кислот. В системі використовується автоматизована вдосконалена технологія виділення РНК і ДНК методом магнітних частинок. Це..
0 грн.
0
Екстрактор Libex купити в Україні - Київ Прилад призначений для автоматичної екстракції нуклеїнових кислот з використанням методу адсорбції на магнітних частинок. Це дозволяє обробляти проби значно швидше мануального методу при мінімальному ризику к..
0 грн.
ПЦР обладнання

ПЦР обладнання купити в Україні


ПЦР аналізатори купити в Україні - Київ. Доступні ціни.

Тел .: +38 (066) 415-56-59

          +38 (097) 794-91-85

Доставка по Україні, Київ, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Харків, Чернігів, Черкаси, Тернопіль, Луцьк. Гарантія. Інтернет-магазин медичного обладнання Gorizont Medical

Наші менеджери завжди допоможуть вам підібрати і купити оптимальне медичне обладнання за вигідною ціною.