0

Дистилятори води

0
Аквадистиллятор електричний ДЕ-10 (DE-10) купити в Україні - Київ Дистилятор ДЕ-10 виробляє до 10л дистильованої води в годину. Корпус дистилятора, зроблений з якісної нержавіючої сталі з великим терміном служби. Конструкція ДЕ-10: котел з випа..
20 032 грн.
1
Аквадистиллятор електричний ДЕ-10М купити в Україні - Київ Аквадистиллятор електричний ДЕ-10М. Апарат призначений для виробництва дистильованої води. Апарат складається з аквадистилятора і електрощита. Робота заснована на конденсації ретельно відсеп..
18 935 грн.
0
Аквадистиллятор електричний ДЕ-25М купити в Україні - Київ Апарат призначений для виробництва дистильованої води. 25 л / год Представлена ​​продукція відповідає за виробництво дистильованої води. Електрощит і аквадистилятор - основні складові апара..
21 778 грн.
0
Аквадистиллятор електричний ДЕ-4М купити в Україні - Київ Апарат призначений для виробництва дистильованої води Представлений апарат необхідний для того, щоб виробляти дистильовану воду. Електричний аквадистилятор ДЕ-4М включає в себе електрощит і ..
13 730 грн.
0
Аквадистиллятор електричний ДЭ-5 (DE-5) купити в Україні - Київ Виробництво Shanghai Sanshen Medical Instrument Co., LTD, Китай Аквадистиллятор електричний DE-5 призначений для виробництва дистильованої води в аптеках, лікарнях, лабораторіях т..
15 616 грн.
0
Аквадистиллятор электрический DE-20 (ДЕ-20) купити в Україні - Київ Дистилятор ДЕ-20 виробляє до 20 л дистильованої води в годину. Корпус дистилятора, зроблений з якісної нержавіючої сталі з великим терміном служби. Конструкція ДЕ-20: котел з в..
24 416 грн.
0
Бідистилятор дистиллятор електричний DE-10С купити в Україні - Київ Бідистилятор електричний DE-10С призначений для виробництва двічі дистильованої води підвищеного ступеня очищення в аптеках, лікарнях, лабораторіях та інших установах, де є пот..
65 600 грн.
0
Бідистилятор дистилятор електричний DE-5С (ДЕ-5С) купити в Україні - Київ Бідистилятор електричний ДЕ-5С і бідистилятор електричний ДЕ-10С призначені для виробництва двічі дистильованої води підвищеного ступеня очищення. Застосовується в аптека..
52 800 грн.
Дистилятори води

Лабораторні дистилятори: види та особливості

Потреба чистої води у лікарнях та інших медичних закладах – практично у кожній сфері та області лікування. Наприклад, кожен лабораторний досвід неможливий без очищеної води, чого можна досягти завдяки дистиляторам. Рідина, яка була очищена в дистиляторі, не має шкідливої ​​домішки, сторонньої сполуки, ось чому з використанням такої води лаборант лікар отримає більш точний результат, а дорогі медичні прилади служитимуть багато років поспіль без нарікань.

За якими ознаками класифікуються дистилятори

Існує деяка різниця серед даних приладів, де виділяють:

  • Бідистилятор, який має мембранний тип і вода, що пройшла очищення в цьому приладі, може служити для ополіскування лабораторних інструментів, посуду для приготування реагентів, буферів, розведення проб.
  • Мембранний дистилятор. Використовується для отримання чистого середовища, для роботи стерилізаторів, пари генератора. Також такий варіант води можна застосовувати для промивання ємності, що знаходиться в постійному користуванні лабораторії.
  • Деіонізатор мембранний. Вода такої очистки використовується для аналізів спектральних типів, досліджень слідової кількості, електрофорезу, біологічного, молекулярного типу.

Основні критерії

Необхідно виділити кілька важливих складових для вибору відповідного дистилятора:

  1. За брендом,
  2. За кількістю дистиляту, що виробляється за одиницю часу,
  3. За якістю матеріалу, складання,
  4. За гарантією та терміном служби приладу,

За обсягом (літражем).Як тільки було прийнято рішення щодо вищеперелічених характеристик, необхідно також врахувати такі моменти:

  • Яка витрата рідини при охолодженні конденсатора, що повністю відбивається на додаткових витратах.
  • Якою буде схема підключення – 1 або 3-фазна. При виборі потужних аквадистилляторів, наприклад, на 20-25 літрів, буде трифазна мережа.
  • Де можна розташувати дистилятор - або ж на спеціально відведеному під нього місці на столі або окремо на спеціальних підставках.

За словами покупців, найзручніший варіант – такий прилад, який має вбудований охолоджувач води.

Наша компанія Gorizont Medical допоможе вам підібрати необхідний для роботи дистилятор з урахуванням витрат води та споживання на кожен прилад аналіз, який необхідно проводити щодня. Адже основною вимогою кожного такого приладу є робота з використанням наявного ресурсу в приладі, тобто дистилятор завжди потрібно залишати дещо недовантаженим.

Медичне лабораторне обладнання купити в Україні - Київ. Доступні ціни. Тел .: +38 (066) 415-56-59 Доставка по Україні, Київ, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Харків, Чернігів, Черкаси, Тернопіль, Луцьк. Гарантія. Інтернет-магазин медичного обладнання Gorizont Medical.

Наші менеджери завжди допоможуть вам підібрати і купити оптимальне медичне обладнання за вигідною ціною.
Тел .: +38 (066) 415-56-59
          +38 (097) 794-91-85