0

Шейкери

0
Термошейкер DLab HM 100-PRO купити в Україні - Київ Точний контроль температури нагрівання і охолоджування  Адаптовані для ІФА планшетів (але з можливістю заміни адаптера)  Термошейкер DLab HM 100-PRO має широкий діап..
48 800 грн.
0
Термошейкер ST-3M та ST-3L купити в Україні - Київ Шейкер-термостат призначений для створення обертального руху рідини і точного підтримки заданої температури в імунологічних планшетах. Шейкер використовується в мікробіології, вірусології, клінічних..
0 грн.
0
Термошейкер лабораторний RT-A29 купити в Україні - Київ Термошейкер RT-A29 - виробляє інтенсивне перемішування і струшування мікропланшет при заданій температурі. Нова модель органічно доповнює лінійку приладів для ІФА аналізу.  Термошейкер мо..
0 грн.
0
Шейкер універсальний S-3 купити в Україні - Київ S-3 - універсальний шейкер з орбітальним обертанням. Задовольняючи самим передовим вимогам лабораторних технологій, шейкери серії S оснащені цифровою системою управління оборотами, що дозволяє з ідеал..
12 640 грн.
0
Шейкер універсальний S-3.02 купити в Україні - Київ Універсальний шейкер S-3.02 призначений для створення обертального руху рідини в пробірках і лабораторному посуді з плоским дном (колбах, штативах, чашках Петрі і т.п.)  Лабораторний шейкер S..
0 грн.
0
Шейкер універсальний S-3.10 купити в Україні - Київ Прилади серії S-3.10 оснащені універсальним шейкером з орбітальним обертанням. Задовольняючи самим передовим вимогам лабораторних технологій, шейкери серії S оснащені цифровою системою управління о..
0 грн.
0
Шейкер універсальний S-4 купити в Україні - КиївУніверсальний шейкер S-4 призначений для перемішування рідини в лабораторному посуді за допомогою гойдання платформи шейкера в вертикальній площині. Завдяки своїм чудовим технічним параметрам шейкер S-4..
0 грн.
Шейкери

Шейкери лабораторні купити в Україні

Купити шейкер лабораторний в інтернет-магазині Gorizont Medical

Шейкери лабораторні купити в Україні - Київ. Доступні ціни. Тел .: +38 (066) 415-56-59 Доставка по Україні, Київ, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Харків, Чернігів, Черкаси, Тернопіль, Луцьк. Гарантія. Інтернет-магазин медичного обладнання Gorizont Medical.

Наші менеджери завжди допоможуть вам підібрати і купити оптимальне медичне обладнання за вигідною ціною.

Тел .: +38 (066) 415-56-59

          +38 (097) 794-91-85