0

Меблі

0
Банкетка БК-2 медична купити в Україні - КиївБанкетка призначена для розміщення пацієнтів, які очікують прийому.Особливості: М'які елементи для кушеток і банкеток виготовляються на основі ДСП 16мм, поралона щільністю 50мм. Матеріал приємний на доти..
2 225 грн.
0
Банкетка зі спинкою БС-2 купити в Україні - Київ Призначення банкетки зі спинкою ПТР-БС-2: застосовується в лікувальних і оздоровчих закладах в кабінетах, коридорах і вестибюлях для розміщення пацієнтів, які очікують прийому лікаря. Опис: Металеви..
3 428 грн.
0
Банкетка коридорна БК-3 купити в Україні - Київ Банкетка коридорна БК-3 призначена для медичних закладів і служить для комфортного розміщення клієнтів, відвідувачів і співробітників. Складається з обтягнутого вінілісшкірою м'якого сидіння, встановле..
Цвет: Синий Количество посадочных мест: 3 Вид мягкой мебели: банкетка
2 950 грн.
0
Банкетка медична АТД-БК-2 купити в Україні - Київ Банкетка коридорна АТД-БК-2 призначена для використання в медичних закладах і служить для комфортного розміщення клієнтів, відвідувачів і співробітників. Складається з обтягнутого вініл з шкірою м'як..
2 225 грн.
0
Банкетка медична БК-1 купити в Україні - КиївОснащення медичних центрів зовні простими, але міцними і сучасними банкетками, забезпечує комфорт і безпеку пацієнтів. Банкетка медична БК-1 виготовлена ​​з металевого профілю покритого екологічно чистої ..
1 450 грн.
0
Банкетка медична зі спинкою БК-5 купити в Україні - Київ Банкетки медичні БК-5 (зі спинкою) Технологія гнутих труб дозволяє виробляти, естетично привабливий товар, менше вагою, не втративши міцності. Металеві частини пофарбовані методом порошкового ..
3 068 грн.
0
Банкетка медична зі спинкою ВПЛ-БК-4 купити в Україні - Київ Оснащення медичних центрів зовні простими, але міцними і сучасними банкетками, забезпечує комфорт і безпеку пацієнтів. Банкетка медична ВПЛ-БК-4 виготовлена ​​з металевого профілю покритог..
3 225 грн.
1
Крісло лікаря-стоматолога ENDO FLEX купити в Україні - Київ*Власне виробництво. Терміни виготовлення виробу: 10-14 днівГабаритні розміри:Нахил і висота сидіння - регульовані, передбачена фіксація вибраного кута нахилу сидіння. Безшовна оббивка, ..
21 000 грн.
0
Крісло лікаря-стоматолога для роботи з мікроскопом ENDO 2D купити в Україні - Київ*Власне виробництво. Терміни виготовлення виробу: 10-14 днівГабаритны розміри: Висота сидіння - 45-58 см Діаметр колісної бази - 62 см Нахил і висота сидін..
18 600 грн.
1
Крісло лікаря-стоматолога для роботи з мікроскопом ENDO PRO купити в Україні - Київ*Власне виробництво. Терміни виготовлення виробу: 10-14 днівНахил і висота сидіння - регульовані, передбачена фіксація вибраного кута нахилу сидіння. Безшовна обб..
20 500 грн.
0
Крісло лікаря-стоматолога для роботи з мікроскопом ENDO PROFI купити в Україні - Київ*Власне виробництво. Терміни виготовлення виробу: 10-14 днівПідлокітники PROFI забезпечують більше можливостей для опори рук при тривалих роботах. Кульовий меха..
21 400 грн.
0
Крісло лікаря-стоматолога для роботи з мікроскопом SADDLE 2D купити в Україні - Київ*Власне виробництво. Терміни виготовлення виробу: 10-14 днівНахил і висота сидіння - регульовані, передбачена фіксація вибраного кута нахилу сидіння.  Безшо..
20 600 грн.
0
Крісло лікаря-стоматолога для роботи з мікроскопом, стілець стоматолога SADDLE PRO купити в Україні - Київ*Власне виробництво. Терміни виготовлення виробу: 10-14 днів Висота сидіння 50-68 см Діаметр колісної бази 60 см Нахил и висота с..
22 700 грн.
0
Кушетка медична оглядова B-40 купити в Україні - КиївДля розміщення пацієнтів під час діагностичних процедур та оглядів Опис: Функція налаштування висоти ліжка Функція нахилу спинної секції Наявність коліс, кожне з яких має гальмівний п..
Количество секций: 2 Максимально допустимая нагрузка: 180
26 900 грн.
0
Кушетка оглядова КС-1 купити в Україні - КиївПризначена для розміщення пацієнтів при лікувальному огляді і виконанні різних процедур. Кушетка складається з рами, звареної з труб прямокутного перетину, на якій укріплена м'яка панель, що складається з ..
Вес: 30
3 300 грн.
0
Кушетка процедурна з регульованим підголівником КРП купити в Україні - КиївКушетка КРП широко використовується в більшості медичних кабінетів при проведенні лікувального огляду і виконанні різних процедур. Кушетка являє собою металевий каркас, пофарб..
4 525 грн.
0
Кушетка процедурна КП купити в Україні - КиївКушетка процедурна КП застосовується в процедурних кабінетах для проведення загальних оглядів і процедур в медичних кабінетах. Відмінною особливістю кушетки є відсутність регульованого підголівника. Висота..
Длина: 1900 Количество секций: 1
4 190 грн.
1
Ліжко лікарняне механічне медичне для транспортування ST002 купити в Україні - Київ Розміри: 1950 × 600 × 800мм Особливості: Каркас виконаний з нержавіючої сталі. Знімне ложе. Наявність штатива для вливань. Максимальне навантаження - 250..
Цвет: Серый Возрастная группа: Для взрослых
12 800 грн.
1
Ліжко лікарняне для транспортування ST006 купити в Україні - Київ Розміри: 1950 × 650 × 600-800мм  Особливості:  Каркас виконаний з нержавіючої сталі.  Знімне ложе.  регулювання висоти ложе  Максимальне навантаже..
Цвет: Черный Возрастная группа: Для взрослых
20 850 грн.
1
Ліжко лікарняне механічне HBM-2S 4-секційне купити в Україні - Київ Ліжко механічне чотирьохсекційне HBM-2SM - призначене для здійснення догляду за пацієнтом і забезпечення його комфорту в відділеннях стаціонарів закладів охорони здоров'я, а також в..
Цвет: Синий Особенности: Способ регулировки ножной секции: механический Колесные опоры: 4 (шт.) Возрастная группа: Для взрослых
22 500 грн.
1
Ліжко лікарняне механічне HBM-2SM 4-секційне купити в Україні - Київ Ліжко механічна чотирьохсекційна HBM-2SM (функціональна) - призначена для здійснення догляду за пацієнтом і забезпечення його комфорту в відділеннях стаціонарів закладів охоро..
Цвет: Синий Особенности: Способ регулировки ножной секции: механический Колесные опоры: 4 (шт.) Возрастная группа: Для взрослых
29 850 грн.
1
Ліжко медичне А-25Р 4-секційне електричне на колесах функціональне купити в Україні - Київ Ліжко медичне А-25Р призначено для комфортного перебування пацієнтів під час лікування під наглядом лікаря, а також тривалої реабілітації. Ліжко медичне А-25Р..
Цвет: Черный Особенности: Способ регулировки ножной секции: механический Колесные опоры: 4 (шт.) Возрастная группа: Для взрослых
15 900 грн.
0
Ліжко медичне механічне FB-23 2-секційне купити в Україні - Київ Опис: Плавна та безшумна механічна система управління нахилів спинної секції. Рама ліжка і 2-секційне ложе виготовлені зі сталі. Всі металеві деталі ліжка пофарб..
Возрастная группа: Для взрослых Тип управления: Механическое Боковые ограждения: с двух сторон ложа Тип кровати: функциональная 2-х секционная
14 250 грн.
0
Ліжко медичне HBM-2M механічне чотирьох секційне функціональне купити в Україні - Київ Ліжко медичне HBM-2M (функціональне) - призначено для здійснення догляду за пацієнтом і забезпечення його комфорту в відділеннях стаціонарів закладів охорони здор..
Цвет: Синий Особенности: Способ регулировки ножной секции: механический Колесные опоры: 4 (шт.) Возрастная группа: Для взрослых
24 150 грн.
Меблі

Меблі медичні

Медичні меблі купити в Україні 

Медичні меблі має ряд особливостей, які потрібно враховувати при покупці цього пристрою: 

 • Функціональні 
 • Безпечні 
 • Надійні. 

Щоб правильно підібрати і замовити медичні меблі, таку як стіл, тумба, кушетка, шафа, візок, стілець, необхідно знати матеріал, який вказаний в специфікації. У нашому магазині gm.org.ua ви зможете підібрати як недорогі варіанти, так і VIP-клас, але в будь-якому випадку навіть недорогі ліжка, які представлені на нашому сайті, розраховані на певні навантаження, мають спинки, підголовники, є моделі на коліщатках і без, екологічно безпечні, не сприйнятливі до будь-якого хімічного розчином, вказаною в ГОСТі. 

Купити медичний шафа металевий 

Даний вид вироби відіграє роль місця, де зберігаються лікарські засоби, інструменти, обладнання. Види медичних шаф: 

 • Односекційні, 
 • Двосекційні, 
 • З скляною полицею потрібної кількості, 
 • З дверима, 
 • Розбірні, 
 • Масивні стаціонарні, 
 • Мобільні - легко переносяться. 

Важливий матеріал виробів: популярнішим і надійніше за все сталь, яка є екологічно чистою, без вмісту смол, іншої речовини, яке шкодить здоров'ю людей. Слід зазначити, що така шафа не боятиметься підвищеної вологості і перепаду температури, тому підійде як для оглядового кабінету, так і для лабораторій. 

Як вибрати медичне крісло 

Медичне крісло включає в себе ряд моделей, де найбільш поширеними будуть гінекологічні крісла, які використовуються для огляду пацієнтів, а також стоматологічні.Сюди входять масажні крісла, для забору крові та універсальні, що можна застосовувати в різних кабінетах. 

Медична тумбочка - зручність для лікарів 

Такий вид меблів необхідний не тільки лікарям, а й пацієнтам. Тумбочки застосовуються для розміщення як медикаментів, так і деяких інструментів для огляду, особистих речей лікарів і хворих. Тумбочки можуть бути приліжковими, на коліщатках або без, подкатних. 

Купити медичну кушетку в інтернет-магазині Gorizont Medical 

Кушетка є обов'язковою як приватних клініках, так і в міських лікарнях, без чого не проходить жоден огляд пацієнта, також необхідні кушетки в процедурних. Види кушеток медичних: 

 • для масажу, 
 • оглядовий, 
 • з вирізом для особи. 

Так як кушетка використовується пацієнтами щодня, вони повинні бути надійні, хорошої якості і з можливістю легкої обробки. Ми пропонуємо вироби з високою зносостійкістю, жароміцні, які володіють стійкістю від хімікатів, відповідають вимозі експлуатації для лікувально-профілактичного закладу.

Купити медичні меблі в Києві Україна за ціною виробника. 18 місяців гарантії, Сертифікати МОЗУ, ISO 9001, Широкий асортимент.

Меблі медичні купити в Україні - Київ. Доступні ціни. Тел .: +38 (066) 415-56-59 Доставка по Україні, Київ, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Харків, Чернігів, Черкаси, Тернопіль, Луцьк. Гарантія. Інтернет-магазин медичного обладнання Gorizont Medical

Наші менеджери завжди допоможуть вам підібрати і купити оптимальне медичне обладнання за вигідною ціною.

Тел .: +38 (066) 415-56-59

         +38 (097) 794-91-85