0

Ліжка медичні

1
Ліжко лікарняне механічне медичне для транспортування ST002 купити в Україні - Київ Розміри: 1950 × 600 × 800мм Особливості: Каркас виконаний з нержавіючої сталі. Знімне ложе. Наявність штатива для вливань. Максимальне навантаження - 250..
Цвет: Серый Возрастная группа: Для взрослых
12 800 грн.
1
Ліжко лікарняне для транспортування ST006 купити в Україні - Київ Розміри: 1950 × 650 × 600-800мм  Особливості:  Каркас виконаний з нержавіючої сталі.  Знімне ложе.  регулювання висоти ложе  Максимальне навантаже..
Цвет: Черный Возрастная группа: Для взрослых
20 850 грн.
1
Ліжко лікарняне механічне HBM-2S 4-секційне купити в Україні - Київ Ліжко механічне чотирьохсекційне HBM-2SM - призначене для здійснення догляду за пацієнтом і забезпечення його комфорту в відділеннях стаціонарів закладів охорони здоров'я, а також в..
Цвет: Синий Особенности: Способ регулировки ножной секции: механический Колесные опоры: 4 (шт.) Возрастная группа: Для взрослых
22 500 грн.
1
Ліжко лікарняне механічне HBM-2SM 4-секційне купити в Україні - Київ Ліжко механічна чотирьохсекційна HBM-2SM (функціональна) - призначена для здійснення догляду за пацієнтом і забезпечення його комфорту в відділеннях стаціонарів закладів охоро..
Цвет: Синий Особенности: Способ регулировки ножной секции: механический Колесные опоры: 4 (шт.) Возрастная группа: Для взрослых
29 850 грн.
1
Ліжко медичне А-25Р 4-секційне електричне на колесах функціональне купити в Україні - Київ Ліжко медичне А-25Р призначено для комфортного перебування пацієнтів під час лікування під наглядом лікаря, а також тривалої реабілітації. Ліжко медичне А-25Р..
Цвет: Черный Особенности: Способ регулировки ножной секции: механический Колесные опоры: 4 (шт.) Возрастная группа: Для взрослых
15 900 грн.
0
Ліжко медичне механічне FB-23 2-секційне купити в Україні - Київ Опис: Плавна та безшумна механічна система управління нахилів спинної секції. Рама ліжка і 2-секційне ложе виготовлені зі сталі. Всі металеві деталі ліжка пофарб..
Возрастная группа: Для взрослых Тип управления: Механическое Боковые ограждения: с двух сторон ложа Тип кровати: функциональная 2-х секционная
14 250 грн.
0
Ліжко медичне HBM-2M механічне чотирьох секційне функціональне купити в Україні - Київ Ліжко медичне HBM-2M (функціональне) - призначено для здійснення догляду за пацієнтом і забезпечення його комфорту в відділеннях стаціонарів закладів охорони здор..
Цвет: Синий Особенности: Способ регулировки ножной секции: механический Колесные опоры: 4 (шт.) Возрастная группа: Для взрослых
24 150 грн.
0
Ліжко медичне механічне А-25 4-секційне на колесах функціональне купити в Україні - Київ Ліжко медичне А-25 призначено для комфортного перебування пацієнтів під час лікування під наглядом лікаря, а також тривалої реабілітації. Ліжко медичне А-25 при..
Цвет: Черный Особенности: Способ регулировки ножной секции: механический Колесные опоры: 4 (шт.) Возрастная группа: Для взрослых
15 900 грн.
0
Ліжечко для новонароджених медичне Dixion Neonatal Cot купити в Україні - Київ Металева рама, електростатично пофарбована епоксидним порошком  Ложі виготовлений з формованого прозорого пластика з вентиляційними отворами  Зовнішній водоне..
87 780 грн.
0
Ліжко функціональне для дітей і новонароджених Neonatal Bed купити в Україні - Київ Функціональне ліжко для новонароджених це більш сучасний модернізований вид дитячої (лікарняної) медичної ліжка. Такі ліжка набагато комфортніше для малюків, і зручн..
140 000 грн.
0
Ліжко електричне Intensive Care Bed-01 функціональне купити в Україні - Київ Медичні функціональні 4х-секційні ліжка з електроприводом для лежачих хворих мають регулювання висоти і кута нахилу секцій, а так само є ідеальним рішенням для забезпечення..
395 000 грн.
0
Ліжко електричне Intensive Care Bed-02 функціональне купити в Україні - Київ Опис конструкції:  Медичні функціональні 4х-секційні ліжка з електроприводом для лежачих хворих мають регулювання висоти і кута нахилу секцій, а так само є ідеальним ..
513 115 грн.
0
Ліжко лікарняне дитяче M203 2-секційне купити в Україні - Київ Розмір: 1880 (Д) x 900 (Ш) x 650-1260 мм (В) Колір: білий, рожевий, синій  Вантажопідйомність: 180 кг  Матеріал: сталь + ABS  Кількість функцій: 2  Вага: 100 к..
33 500 грн.
0
Ліжко лікарняне електричне Invacare Alegio 4-секційне купити в Україні - Київ Ліжко Alegio NG: створене для комфорту  Сучасний і стриманий дизайн ліжка Alegio NG компанії Invacare легко вписується в будь-яке оточення при догляді за пацієнтом в..
57 900 грн.
0
Ліжко лікарняне електричне Invacare Medley Ergo S 3-секційне купити в Україні - Київ Invacare Medley Ergo - це функціональна медичне ліжко з електричним приводом. Ложе ліжка складається з двох частин, які надійно закріплюються між собою системою под..
36 900 грн.
0
Ліжко лікарняне механічне Hospital Bed купити в Україні - Київ Медичне ліжко з ручним приводом. Забезпечує безпеку пацієнта і полегшує роботу медичного персоналу. Наявність механічного приводу забезпечує незалежність від електромережі. Ергономіка: ..
75 810 грн.
0
Ліжко лікарняне механічне Invacare Sonata 2-секційне купити в Україні - Київ Ліжко медична двосекційна з механічним приводом Invacare Sonata покликана забезпечити максимальний комфорт для пацієнта і полегшити догляд за ним в умовах стаціонару і..
10 700 грн.
0
Ліжко лікарняне механічне M201 2-секційне купити в Україні - Київ Технічні характеристики ліжка Розміри: 2120×970×450-720 мм (Д ×Ш ×В)Торцеві огородження знімні виконані із ABS пластика;Ложе ліжка складається з 4-х секцій;MS п..
24 600 грн.
0
Ліжко лікарняне механічне M306 4-секційне купити в Україні - Київ Технічні характеристики ліжка Розміри: 2120×970×450-720 мм (Д ×Ш ×В)Торцеві огородження знімні виконані із ABS пластика;Ложе ліжка складається з 4-х секц..
27 500 грн.
0
Ліжко лікарняне механічне Medley Ergo W, Invacare 3-секційне купити в Україні - Київ Медичне ліжко Medley Ergo W - це нова лінія ліжок компанії Invacare, яка об'єднала в собі функціональність, компактність і ергономічність за доступною ціною. M..
36 900 грн.
0
Ліжко лікарняне механічне М105 купити в Україні - КиївЛіжко механічне 1-но функціональнеРозміри: 2000 × 900 × 480мм Огородження для голови і ніг з нержавіючої сталі Металева конструкція з полімерно -порошкове покриттям Тип опор - колес..
10 100 грн.
0
Ліжко лікарняне механічне М206 4-секційне купити в Україні - Київ Розміри 2120 × 970 × 480мм  1.Торцеві огорожі знімні, виконані з ABS- пластика.  2.Типи опор - колеса з гальмами  3.Типи управління-механічне. 3.Кількість секц..
19 400 грн.
0
Ліжко лікарняне механічне М301 4-секційне купити в Україні - Київ Розміри 2120 × 970 × 450 -720мм  1.Торцевие огорожі знімні, виконані з ABS- пластика.  2.Тіпи опор - колеса з гальмами  3.Типи управління-механічне .  4.К..
26 300 грн.
0
Ліжко лікарняне механічне МS101 1-секційне купити в Україні - Київ Розміри: 2000 * 900 * 480 мм  Ліжко виконане з нержавіючої сталі  Ніжки ліжка на гумовій основі  Інтегровані бічні огородження  Поличка для речей пацієнта&nbs..
15 500 грн.
Ліжка медичні

Ліжка медичні функціональні механічні електричні купити в Україні

Медична ліжко є обов'язковим атрибутом у кожній палаті для розміщення пацієнтів при госпіталізації.  Конструкція ліжка передбачає перш за все комфорт кожного пацієнта.  Залежно від типу ліжка, вони підійдуть для пацієнтів з різним ступенем складності, спростять догляд, процес лікування.  Професійний варіант має різні рухливі секції з регулюванням положення для проведення процедури, стану хворого.  Найчастіше в ліжках доступні огорожі і елементи управління для посилення ергономіки меблів.  Такий тип виробів створений не тільки для установки в лікарні, поліклініці, лікувально-профілактичному закладі, а й для зручності догляду людини в домашніх умовах або ж після операцій для реабілітації.  Ліжко може бути обладнана механічним, гідравлічним або електроприводами, за рахунок чого можна відрегулювати головні, тазові і ножні секції для пацієнтів.


Основні вимоги для медичних ліжок

Медичні ліжка створюються відповідно до певних вимог:
 • Ліжко знімає напругу з хребта, тіла, що забезпечено конструкцією, додатковими комплектуючими - підтримка анатомічно правильного положення тіла.  Невірно сконструйована ліжко може створити перепади в поперековому або навіть грудному відділі.
 • Ліжко має бути зручним при відпочинок та сон.  Особливо важливо для лежачих хворих наявність обмежувача, різні функції перевертання, які дозволяють уникати некрозу тканин під час тривалого перебування в постійному положенні.
 • Регульовані основи ліжок.  У сучасних моделях налаштовується спинка, яка надійно підтримує спину в коректному положенні.  Тому навіть якщо пацієнт лежить довго, біль в попереку буде мінімізована.
 • Зносостійкий тип покриття поверхні забезпечує довговічність як на період гарантійного терміну, так і після нього.
 • Комфортне положення під час побутових операцій, наприклад, при прийомі їжі і т.д.  Ергономіка ліжок полягає в регульованих секціях і розрахована на докомплектації у вигляді столиків для їжі і подібних пристроях.


Медичні ліжка в інтернет-магазині Горизонт Медікал: види і типи

Ліжка універсальні функціональні підбирають за критеріями:
1. Призначенню.  Кожна модель може оснащуватися рядом додаткових елементів, які визначаються в залежності від захворювання або реабілітації пацієнта.  Ліжко невеликого розміру - дитячий варіант, докомплектації підстопниками - при переломах шийки стегна, обмежувач зазвичай купується для інвалідів.  До допоміжних пристроїв відноситься распорка за допомогою якої витягають кінцівку, підйомний механізм, стійка для підвішування або ж штанга.
2. Кільскості секцій з регулюванням кута установки.  Функціонал ліжок спочатку підбирається за кількістю секцій.  Найчастіше для домашнього використання підбирають на три-чотири секції, які також використовуються в палатах для стаціонару.  Для маніпуляційної в клініці чи лікарні досить односекційний ліжка.
3. Управління без проблем і легкість дозволить в кілька хвилин змінити положення тіла хворого, що в механічному (дешевшому варіанті) відбувається вручну, а в ліжку з електроприводом (дорожчий варіант) управляється за допомогою пульта.
4. Ліжка, оснащені колесами, які за рахунок своєї мобільності дозволяють швидко перевезти лежачого хворого до маніпуляційної або між відділеннями.  У колесах присутній фіксація положення коліс і блокування, що не дозволить ліжка при русі хворого поміняти своє становище.
Основа медичної функціонального ліжка - каркас з металу (покриття - порошкова фарба).  Завдяки такому покриттю каркас стійкий до корозії, вологи, хімічно активних речовин.


Купити функціональне медичне ліжко в інтернет-магазині Gorizont Medical

Вибрати і замовити ліжко для реанімації з різними комплектуючими і додатковим функціоналом ви можете в нашій компанії Горизонт Медікал.  Компанія пропонує ліжка власного виробництва, а також меблі відомих брендів.  Сюди входить основне оснащення для медичних установ: кушетка, крісло гінекологічне, стілець лікаря, шафи, ширми.  Для того щоб підібрати потрібний варіант і оформити замовлення швидко, рекомендуємо залишити заявку на нашому сайті або зв'язатися по телефону, який ви бачите вгорі нашого сайту.

Медичне лабораторне обладнання купити в Україні - Київ. Доступні ціни. Тел .: +38 (066) 415-56-59 Доставка по Україні, Київ, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Харків, Чернігів, Черкаси, Тернопіль, Луцьк. Гарантія. Інтернет-магазин медичного обладнання Gorizont Medical.

Наші менеджери завжди допоможуть вам підібрати і купити оптимальне медичне обладнання за вигідною ціною.

Тел .: +38 (066) 415-56-59

         +38 (097) 794-91-85