0

Стільці медичні стоматологічні

1
Крісло лікаря-стоматолога ENDO FLEX купити в Україні - Київ*Власне виробництво. Терміни виготовлення виробу: 10-14 днівГабаритні розміри:Нахил і висота сидіння - регульовані, передбачена фіксація вибраного кута нахилу сидіння. Безшовна оббивка, ..
21 000 грн.
0
Крісло лікаря-стоматолога для роботи з мікроскопом ENDO 2D купити в Україні - Київ*Власне виробництво. Терміни виготовлення виробу: 10-14 днівГабаритны розміри: Висота сидіння - 45-58 см Діаметр колісної бази - 62 см Нахил і висота сидін..
18 600 грн.
1
Крісло лікаря-стоматолога для роботи з мікроскопом ENDO PRO купити в Україні - Київ*Власне виробництво. Терміни виготовлення виробу: 10-14 днівНахил і висота сидіння - регульовані, передбачена фіксація вибраного кута нахилу сидіння. Безшовна обб..
20 500 грн.
0
Крісло лікаря-стоматолога для роботи з мікроскопом ENDO PROFI купити в Україні - Київ*Власне виробництво. Терміни виготовлення виробу: 10-14 днівПідлокітники PROFI забезпечують більше можливостей для опори рук при тривалих роботах. Кульовий меха..
21 400 грн.
0
Крісло лікаря-стоматолога для роботи з мікроскопом SADDLE 2D купити в Україні - Київ*Власне виробництво. Терміни виготовлення виробу: 10-14 днівНахил і висота сидіння - регульовані, передбачена фіксація вибраного кута нахилу сидіння.  Безшо..
20 600 грн.
0
Крісло лікаря-стоматолога для роботи з мікроскопом, стілець стоматолога SADDLE PRO купити в Україні - Київ*Власне виробництво. Терміни виготовлення виробу: 10-14 днів Висота сидіння 50-68 см Діаметр колісної бази 60 см Нахил и висота с..
22 700 грн.
0
Підлокітники для стільця крісла лікаря-стоматолога купити в Україні - КиївКонструкція дає можливість за кілька хвилин закріпити даний комплект підлокітників на будь-яке крісло лікаря-стоматолога без необхідності розбирання крісла (за умови, що газ-лі..
11 100 грн.
0
Стілець для рентгенкабінету RAY купити в Україні - КиївГабаритні розміри: Висота сидіння - 49-62 см Діаметр колісної бази - 62 см Габарити сидіння - 44х39 см Нахил і висота сидіння - регульовані, передбачена фіксація вибраного кут..
9 300 грн.
5
Стілець лікаря стоматолога ELIT купити в Україні - Київ*Власне виробництво. Терміни виготовлення виробу: 10-14 днів Габаритні розміри: Висота сидіння - 49-62 см Діаметр колісної бази - 62 см Габарити сидіння - 44х39 см Нахил і вис..
8 900 грн.
1
Стілець лікаря стоматолога TABO купити в Україні - Київ*Власне виробництво. Терміни виготовлення виробу: 10-14 днів Габаритні розміри: Висота сидіння - 54-67 см Діаметр колісної бази - 60 см Габарити сидіння - 41-37 см Безшов..
6 000 грн.
1
Стілець лікаря-стоматолога SADDLE купити в Україні - Київ*Власне виробництво. Термін виготовлення виробу: 10-14 днівНахил та висота сидіння - регульовані, передбачена фіксація обраного кута нахилу сидіння.Висота та кут нахилу спинки регулюються.Безшо..
9 100 грн.
1
Стілець лікаря-стоматолога SADDLE FLEX купити в Україні - Київ*Власне виробництво. Терміни виготовлення виробу: 10-14 днів Нахил і висота сидіння - регульовані, передбачена фіксація вибраного кута нахилу сидіння. Безшовна оббивка, хромована..
23 000 грн.
0
Стілець лікаря-стоматолога SADDLE PROFI купити в Україні - Київ*Власне виробництво. Терміни виготовлення виробу: 10-14 днівПідлокітники PROFI забезпечують більше можливостей для опори рук при тривалих роботах. Кульовий механізм дозволяє фіксуват..
23 450 грн.
1
Стілець лікаря-стоматолога з поворотним підлокітником ASSIST купити в Україні - Київ*Власне виробництво. Терміни виготовлення виробу: 10-14 днів Габаритні розміри: Висота сидіння - 54-67 см Діаметр колісної бази - 54 см Габарити с..
8 900 грн.
0
Стілець лікаря стоматолога EKO купити в Україні - Київ*Власне виробництво. Терміни виготовлення виробу: 10-14 днів Габаритні розміри: Висота сидіння - 54-67 см Діаметр колісної бази - 60 см Габарити сидіння - 41х37 см Хромиро..
7 000 грн.
0
Стілець гвинтовий жорсткий стаціонарний СВЖ-1 купити в Україні - КиївСтілець призначений для використання в лабораторіях.Основні особливості: Регулюється висота без газліфта і гвинта; Обертається на підшипниках, не змінюючи висоти; Основні деталі ..
3 500 грн.
0
Стілець для рентген-кабінета REN-M купити в Україні - КиївТехнічні характеристики:  Загальна висота, см - 135-145 Висота підйому газліфта, см - 10 Висота сидіння від підлоги, см - 47-57 Висота спинки від сидіння, см - 10-40 Р..
9 400 грн.
0
Стілець лікаря М купити в Україні - КиївГладка оббивка стільця дозволяє виробляти гігієнічну очистку без особливих зусиль. Матеріал оббивки високоякісний кожвинил (Греція). Тришарове покриття металу (оцинковка, полімерна фарба, безбарвний лак.) ..
7 100 грн.
0
Стілець лікаря-стоматолога Stom М купити в Україні - КиївНахил і висота сидіння - регульовані Механізм «СуперПерманент контакт» (регулювання спинки) - дозволяє регулювати нахил, висоту спинки і глибину сидіння крісла у відповідності вимогами кор..
7 750 грн.
0
Стілець стоматолога D1 купити в Україні - КиївСтілець стоматолога з регульованою висотою. Безшовне сидіння виконане з композиційного матеріалу з різною пружністю верхнього і нижнього шару.  Характеристики: Тип підставки: хрестовина з к..
3 400 грн.
Стільці медичні стоматологічні

Стільці медичні стоматологічні в Україні - Київ

Медичний стілець виготовляється для медичного закладу, видів і типів стільців досить багато, а сучасні виробники на сьогоднішній день створюють для кожної сфери застосування стільці під конкретні вимоги. Єдина загальна ознака - забезпечення комфорту, ефективність роботи персоналу.

Вимоги до медичного стільця

Медичні стільці мають ряд вимог, які потрібно врахувати при виборі даного типу меблів:

  • Надійність і довговічність. Це стосується поверхні медичних меблів, яка повинна бути виготовлена ​​із стійкого матеріалу від частого застосування дезінфекційного засобу та впливу корозії. Найбільш надійний матеріал - нержавіюча сталь.
  • Зручність, що стосується комфорту пацієнта (положення для маніпуляцій), зручність медичного працівника при здійсненні певної процедури.
  • Простоту у використанні. Стілець повинен бути стійким, але також легкий в моделюванні, потреби до трансформації.

Медичний стілець. Види

При виборі медичного стільця, необхідно врахувати не тільки ряд технічних вимог, але і конструкцію під певний вид застосування.

  1. Донорські стільці, які призначаються виключно для забору крові. На нашому сайті ви зможете вибирати модель з підлокітником або навіть двома підлокітниками. Ми пропонуємо варіанти з каркасом з металевого профілю. Такий стілець буде зручним для пацієнта, адже оббивка - якісний шкірозамінник, а за допомогою прогумованих ніжок виріб буде стійким. Конструкція не повинна мати жодної гострої частини, що додає безпеки для лікарів і пацієнтів.
  2. Стоматологічний стілець може знадобитися як для лікування, так і для проведення рентгена. Завдяки м'якій оббивці і зручному підголовнику пацієнт зможе максимально розслабитися, тим самим не ускладнювати роботу лікаря.
  3. Стільці для пологів досить актуальні і розроблені для прийняття пологів сидячи. Такий стан пологів все більше набирає популярності за рахунок своєї зручності породіллі і безпеки самих пологів. Стільці даного призначення мають прогумований тип ніжок, що не дозволить виробу ковзати по підлозі. До переваг необхідно віднести також м'яку оббивку, ручки, що допоможе жінці утримати рівновагу.
  4. Масажні стільці, які можуть мати як підставку рук, так і підставки плечових суглобів, вирізи для обличчя, більшість стільців зроблено з м'якої безшовної оббивки. Завдяки легкості і типу самого стільця, він легкий в транспортуванні за рахунок складного механізму.

Медичний, стоматологічний стілець купити в Україні-Київ за доступною ціною. Доступні ціни. Тел .: +38 (066) 415-56-59 Доставка по Україні, Київ, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Харків, Чернігів, Черкаси, Тернопіль, Луцьк. Гарантія. Інтернет-магазин медичного обладнання Gorizont Medical.

Наші менеджери завжди допоможуть вам підібрати і купити оптимальне медичне обладнання за вигідною ціною.

Тел .: +38 (066) 415-56-59

          +38 (097) 794-91-85