0

Електрокардіографи

3
Електрокардіограф ECG-1101G 1-канальний купити в Україні - Київ Цифровий 1-канальний ЕКГ, 3,8-дюймовий РК-екран, русіфіковане меню  Автоматичний аналіз та діагностічне програмне забезпечення (інтерпретація) Внутрішня пам'ять: 12 віпадк..
17 700 грн.
0
Ветеринарний електрокардіограф ECG-1103 12-канальний купити в Україні - Київ Функціональні особливості електрокардіографа ECG-1103 5.7 "яскравий високоякісний ЖК-дисплей, що відображає в режимі реального часу 12-канальний сигнал ЕКГ; Сучасний ди..
Состояние: Новое Тип оборудования: электрокардиограф
31 000 грн.
0
Електрокардіограф DIXION ECG-1001 1-канальний купити в Україні Легкий і компактний цифровий одноканальний електрокардіограф ECG 1001 від німецького виробника Dixion.Сучасний дизайн. Просте і зручне управління з плівковою клавіатури. Рідкокристалічни..
61 600 грн.
0
Електрокардіограф DIXION ECG-1003 3-канальний купити в Україні Ключові особливості:   · Кольоровий ЖК екран з покриттям антивідблиску;  · Пам'ять електрокардіографа дозволяє зберігати до 500 ЕКГ;   · Плівкова клавіатура;&..
91 280 грн.
0
Електрокардіограф DIXION ECG-1006 6-канальний купити в Україні - Київ Ключевые особенности: · Точная интерпретация ЭКГ; · Экран с эффектом «антиблик»; · Удобство ручки для переноски кардиографа; · Возможность сохранения заряда аккумулятора с пом..
127 680 грн.
0
Електрокардіограф DIXION ECG-1012 12-канальний купити в Україні - Київ Ключові особливості:   · Зручність ручки для перенесення кардіографа;   · Екран з ефектом «антиблик»;   · Можливість збереження заряду акумулятор..
184 800 грн.
0
Електрокардіограф ECG-1012 Expert 12-канальний купити в Україні - Київ 12,1-дюймовий кольоровий сенсорний екран Дисплей з антибліковим ефектом, що складається Збереження до 500 останніх досліджень Попередній перег..
330 400 грн.
0
Електрокардіограф ECG-1103G 3-канальний купити в Україні - КиївХарактеристикиЧисло каналів: 3 канали Технологія: цифровий  Варіанти: з екраном   • Автоматичні вимірювання і інтерпретація   • Монохромний ЖК монітор 3,8..
23 700 грн.
0
Електрокардіограф ECG-1103L 3-канальний купити в Україні - Київ Пристрій ECG-1103L — це цифровий 3-канальний вимірюючий прилад з фізіологічною функцією, який записує серцеві хвилі під час електробіологічної активності. Він надає вичерпну і..
29 400 грн.
0
Електрокардіограф ECG-1106L 6-канальний купити в Україні - Київ Пристрій ECG-1106L — це цифрове 6-канальне вимірювальне обладнання з фізіологічною функцією, яке записує серцеві хвилі під час електробіологічної активності. Він надає вичерпну інф..
37 900 грн.
0
Електрокардіограф ECG-1112L 12-канальний купити в Україні - Київ Пристрій ECG-1112L — це цифрове 12-канальне вимірювальне обладнання з фізіологічною функцією, яке записує серцеві хвилі під час електробіологічної активності. Він надає вичер..
44 150 грн.
0
Електрокардіограф ECG-1112M 12-канальний купити в Україні - Київ Пристрій ECG-1112M — це цифрове 12-канальне вимірювальне обладнання з фізіологічною функцією, яке записує серцеві хвилі під час електробіологічної активності. Він надає вичерпну і..
59 000 грн.
0
Електрокардіограф ВЕ300A 3-канальний купити в Україні - Київ Електрокардіограф ВЕ300А - трьохканальний електрокардіограф призначений для застосування у відділеннях функціональної діагностики, кардіологічних відділеннях, відділеннях інтенсивної терап..
23 850 грн.
Електрокардіографи

Купити електрокардіографи в Україні - Київ

Електрокардіографами названі переносні апарати, які призначаються для того, щоб відобразити роботу кожного відділу серця за допомогою реєстрації кривих. Такий вид обладнання може бути як автоматичним, так і ручним, в нього входить підсилювач, гальванометр, система живлення, датчики або електроди. Що стосується спрямованості електричних імпульсів під час кожного скорочення серця, вони можуть бути як одноразові, так і багаторазового використання. Також в ЕКГ входить записуючий пристрій, що називається внутрішньою пам'яттю і термопринтер для роздруківки результатів на папір.

За видами електрокардіографи можна розділити на багатоканальний (3,6,12-канальні) і одноканальний. Кожен ЕКГ фіксується показниками на 12 відведень. Відмінності в часі і легкості зняття відведень - в одноканальних ЕКГ потрібно буде зняти 12 відведень по черзі. Таким чином відбувається збільшення часу дослідження і більше витрачається сил фахівців.

Слід розділити електрокардіограф апарат по функціоналу:

  • Стаціонарний
  • Портативний

На сьогоднішній день більшість лікарень і клінік використовують портативний варіант, який можна застосувати в екстреній ситуації, в машині швидкої допомоги не тільки для первинних методик діагностики, але і для поглиблених досліджень.

Як проводить електрокардіографічне дослідження

Записується ЕКГ коли пацієнт приймає горизонтальне положення (на кушетці), що дозволить максимально розслабити м'язи. Для проведення ЕКГ пацієнту необхідно роздягтися до пояса і звільнити гомілки від одягу. Далі кріпляться електроди до зіткнення зі шкірою. Стандартний тип з 12 відведеннями накладається на грудну клітку і руки, ноги. Перед проведенням діагностики дані області необхідно змастити струмопровідним гелем, що істотно поліпшить електропровідність.

Зробимо висновок і допоможемо правильно підійти до підбору електрокардіографа

Щоб вибрати відповідний апарат, необхідно врахувати наступні фактори:

  1. Мобільність. Найбільш простий у використанні з мінімальною участю медперсоналу - багатофункціональний тип ЕКГ. При покупці для приватних виїздів - портативний з роботою від акумулятора.
  2. Інтерактивність. При виборі кардіографа з сенсорним екраном, ви зможете роздрукувати необхідну ділянку ЕКГ з найважливішим відведенням і потрібною позначкою.
  3. Мультимедійність. У тому випадку, коли ЕКГ необхідний для обслуговування великого потоку пацієнтів, необхідно вибрати апарат з великою місткістю пам'яті і можливістю відтворювати, обробляти об'ємні масиви ЕКГ.
  4. Функціональність. Прилад має максимальну кількість функцій - доктор отримує максимальний результат від ЕКГ. Існують комп'ютерні електрокардіографи, які зажадають програмне забезпечення, що частіше коштує дорожче, ніж сам кардіограф. В такому випадку, лікар при дослідженнях може отримати максимальні дані про пацієнта, що потрібно для спеціалізованих лікарень, інститутів, клінік.

Електрокардіографи купити за найкращою ціною з доставкою в Україні та замовити медтехніку - магазин медичного обладнання Gorizont Medical

➤➤➤ Великий асортимент ⭐ Доступні ціни ⭐ ✽ Провідні бренди ✽ Гарантія якості ✽ Товар сертифікований.

Доставка по Україні, Київ, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Харків, Чернігів, Черкаси, Тернопіль, Луцьк. Гарантія

Наші менеджери завжди допоможуть вам підібрати і купити оптимальне медичне обладнання за вигідною ціною.

Тел .: +38 (066) 415-56-59

          +38 (097) 794-91-85