0

Фетальні монітори та доплери

0
Монітор фетальний BF500 купити в Україні - Київ Монітор фетальний BF500 призначений для обстеження і моніторингу стану плода. Монітор забезпечує контроль життєво важливих фізіологічних параметрів плода: частота серцевих скорочень плода (ЧССп) або ЧС..
74 025 грн.
0
Монітор фетальний BF500 (для двійні) купити в Україні - Київ Монітор фетальний BF500 призначений для обстеження і моніторингу стану плода. Монітор забезпечує контроль життєво важливих фізіологічних параметрів плода: частота серцевих скорочень плода ..
84 600 грн.
0
Монітор фетальний BF500C (для двійні) купити в Україні - Київ Монітор фетальний BF500С призначений для обстеження і моніторингу стану плода та матері. Монітор забезпечує контроль життєво важливих фізіологічних параметрів плода: частота серцевих скор..
117 000 грн.
0
Монітор фетальний BF500F купити в Україні - Київ BF500F модульний фетальний монітор призначений для обстеження і моніторингу стану плода та матері. Монітор забезпечує контроль життєво важливих фізіологічних параметрів плода: частота серцевих скороче..
222 750 грн.
0
Монітор фетальний BF500Е купити в Україні - Київ Монітор фетальний BF500E призначений для обстеження і моніторингу стану плода. Монітор забезпечує контроль життєво важливих фізіологічних параметрів плода: частота серцевих скорочень плода (ЧССп) або ..
53 100 грн.
0
Монітор фетальний BF500Е для двійні купити в Україні - Київ Монітор фетальний BF500E призначений для обстеження і моніторингу стану плода. Монітор забезпечує контроль життєво важливих фізіологічних параметрів плода: частота серцевих скорочень плода ..
62 100 грн.
0
Телеметричний трасміттер iT20 купити в Україні - Київ Кишеньковий телеметричний трансмітер iT20 працює з системою централізованого моніторингу MFM-CMS через Wi-Fi з'єднання. Це забезпечує безперервний моніторинг параметрів ЕКГ і SpO2 у всіх відділен..
64 200 грн.
0
Фетальна телеметрична система FTS-3 купити в Україні - Київ FTS-3 фетальна телеметрична система пропонує комфортний бездротової моніторинг параметрів плода як до, так і під час пологів. Розроблена для зручності пересування матері і лікаря-акушера, F..
199 500 грн.
0
Фетальний доплер FD-88 Contec купити в Україні - Київ Фетальний доплер FD-88 є переносним приладом для перевірки ЧСС плода. Прилад може використовуватись для обстеження жінок, як вдома, так і в лікарні, з терміном вагітності від 12 тижнів і більше.&..
2 770 грн.
0
Фетальний доплер монітор Overtone 6500 купити в Україні - Київ Цей фетальний доплер призначений для рутинного скрінінгу вагітних жінок у лікарні, в клініці або в побутових умовах. Overtone 6500 використовує методику ультразвуку для виявлення серцеби..
17 920 грн.
0
Фетальний монітор Edan F6 купити в Україні - Київ Особливості:  10.1 "відкидний, кольоровий РК екран  Показує числові показники і графіки одночасно  60 годин зберігання і відтворення сигналу  Високочутливий 1МГц водонепрони..
85 500 грн.
0
Фетальний монітор G6B купити в Україні - Київ G6B + - це сучасний фетальний монітор для контролю плода і матері. Використовується для діагностування параметрів при антенатальному обстеженні, в процесі пологів і передпологовій палаті.  Монітор ..
115 332 грн.
0
Фетальний монітор L8 7" PRO купити в Україні - Київ Фетальний монітор L8 7" PRO - це компактний і легкий монітор, призначений для контролю плоду і матері. Прилад використовується в медичних установах для здійснення токо-моніторингу вагітних, ви..
42 645 грн.
0
Фетальний монітор L8-P6 PRO з контролем матері купити в Україні - Київ L8-P6 PRO - фетальний монітор для контролю плода і матері. Використовується в лікарні для токо-моніторингу вагітних, вимірювання частоти серцевих скорочень і ворушіння плода.&nbs..
54 300 грн.
0
Фетальний монітор Overtone 6200 купити в Україні - Київ Overtone 6200 — це компактний і легкий монітор для нагляду стану плода. Дві версії монітора дозволяють підібрати оптимальну функціональну конфігурацію: для пренатальної діагностики ще ненародж..
224 000 грн.
0
Фетальний монітор Overtone 6520Ергономіка: 6.5-дюймовий сенсорний TFT-дисплей, що складається та змінює кут нахилу Вбудований широкоформатний термопринтер 152 мм Швидка заміна паперу Таймінг процесу моніторинга Індикатор сили ЧСС плода,..
263 200 грн.
0
Фетальний монітор Overtone 6530 купити в Україні - КиївOvertone 6530 — монітор для спостереження за станом плода/дитини та матері до, під час та після пологів. На відміну від звичайних моніторів даний пристрій також може використовуватися для ко..
224 000 грн.
0
Фетальний монітор Overtone 6530 ExpЕргономіка: 12.1-дюймовий сенсорний TFT-дисплей, що складається та змінює кут нахилу Інтерфейс зі стандартними параметрами, відображеними великим шрифтом Для застосування в передпологовий та післяпологовий..
313 600 грн.
0
Фетальний монітор Overtone 6900 купити в Україні - КиївСерія Overtone 6900 розроблена для використання на всіх етапах передпологового, інтранатального та післяпологового періоду. Вона пропонує найсучасніший комплексниймоніторинг як для оглядовог..
358 400 грн.
0
Фетальний монітор Overtone 6900 lite купити в Україні - КиївДана модель монітора призначена для моніторингу близнюків до та під час пологів. Ергономіка: 10.1-дюймовий кольоровий TFT-дисплей Компактна та легка переносна конструкція О..
321 440 грн.
0
Фетальный монитор Overtone 6510 купити в Україні - КиївЕргономіка: 5.7-дюймовий TFT-дисплей, що складається Водонепроникне покриття датчика, зручне з’єднання, автоматична детекція Зручна потайна ручка для носіння Вбудований термоприн..
201 600 грн.
0
Фетальний монітор L8 LED+LCD для двійні купити в Україні - Київ Монітор фетальний L8 LED+LCD для двійні є інноваційним рішенням, покликаним при низьких витратах зробити рутинний моніторинг плода простим і ефективним. Даний прилад був розроблени..
34 147 грн.
0
Фетальний монітор L8 для двійні купити в Україні - Київ Монітор фетальний L8 для двійні є інноваційним рішенням, покликаним при низьких витратах зробити рутинний моніторинг плода простим і ефективним. Даний прилад був розроблений таким чином, щ..
42 000 грн.
Фетальні монітори та доплери

Фетальний монітор та доплер

Фетальні монітори в сучасній медицині просто необхідні. Завдяки таким апаратам прослуховується серцебиття малюків в утробі матері. Якщо є якісь порушення, лікар зможе своєчасно виявити проблему та вирішити її на ранній стадії.

Основні задачі фетального монітора

Даний апарат контролює стан серця, вимірює пульс, тиск, кисень у крові вагітної жінки, а також контролює рухливість плоду, замірює ЕКГ. Таким чином, основною функцією фетального монітора є контроль стану майбутньої матері та дитини. На сьогоднішній день фетальні монітори настільки модифіковані, що інформація може отримуватися навіть в той час, коли вагітна жінка знаходиться в русі. Таким чином, кожен показник буде фіксуватися в ПК з максимально точними даними. Датчики прикріплюються до живота вагітної та повністю контролюють стан плода. Дуже важливо на останніх термінах вагітності контролювати стан як майбутньої матері, так і дитини, щоб одразу помітити можливі негаразди та зупинити процес розвитку хвороби.

Основні задачі фетального доплера

Фетальний доплер буде незамінною системою, що допомагає контролювати серцебиття малюка. Пристрій є повністю безпечним, а працює по принципу УЗ, тобто передає хвилі плоду та відбиваючи сигнал виводить інформацію щодо якості роботи серця плоду.

Відмінності фетального монітора та доплера

Технічні характеристики таких приладів суттєво відрізняються. Слід зазначити, що стаціонарний апарат видає більш потужний сигнал, має більш розширений функціонал, що дозволить лікарю проводити детальне обстеження. Доплер контролює саме плід, тому для контроля матері все одно необхідно буде користуватися саме монітором. Слід зазначити, що навіть стаціонарні моделі є мобільними, що дозволяє використовувати фетальний монітор навіть в палаті вагітної жінки чи навіть на виїзді до неї додому.

Застосування в домашніх умовах

Не так давно фетальний монітор і доплер використовувався тільки в лікарні або клініці, але зараз експлуатація даних систем настільки удосконалена та спрощена, що лікарі дозволяють використання в домашніх умовах. В такому випадку необхідно обирати саме портативну модель, але все ж необхідно у лікаря уточнити всі нюанси використання, тому що часто користуватися таким приладом не рекомендується. На етапі контролю стану вагітної та плоду необхідно не тільки покладатися на фетальний доплер і монітор, а все ж не нехтувати порадами лікарів та своєчасно проходити обстеження та здавати ті аналізи, проходити діагностику, що пропише в призначенні лікар.

Купити фетальні монітори і фетальні доплери в Україні за оптимальною ціною від прямого постачальника в Україні ➤➤➤ Великий асортимент ⭐ Доступні ціни ⭐ ✽ Провідні бренди ✽ Гарантія якості ✽ Товар сертифікований. Доставка по Україні, Київ, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Харків, Чернігів, Черкаси, Тернопіль, Луцьк. Гарантія. Інтернет-магазин медичного обладнання Gorizont Medical.

Наші менеджери завжди допоможуть вам підібрати і купити оптимальне медичне обладнання за вигідною ціною. Тел .: +38 (066) 415-56-59

          +38 (097) 794-91-85