0

Оториноларингологія

0
Відеоназофарінгоскоп HR купити в Україні - Київ Система передачі зображення і сучасний дизайн спроектовані спеціально для ЛОР-лікарів. Ідеальне взаємодія оптики, освітлювальної системи і електроніки дозволяють отримати чудову чітке зображення...
439 700 грн.
0
Відеоназофарінгоскоп з інтегрованим LED освітлювачем купити в Україні - Київ Досконале поєднання високоточної оптики, чіпа, розташованого на дистальному кінці, електроніки та інтегрованого в корпус LED джерела світла надає нові можливості для д..
348 800 грн.
0
Відеоназофарінгоскоп особливо тонкий 29 мм з інтегрованим LED освітлювачем купити в Україні - Київ Досконале поєднання високоточної оптики, чіпа, розташованого на дистальному кінці, електроніки та інтегрованого в корпус LED джерела світла надає..
398 700 грн.
0
Відеоотоскоп цифровий купити в Україні - Київ Високопрофесійна електроніка і оптика. Звех'яркий світлодіодний джерело світла. Природна передача кольору. Кут поля зору 55 °. Кут напряму спостереження 0 °. Ергономічний дизайн. Підключення..
64 600 грн.
0
ЛОР комбайн ST E500 Small купити в Україні - Київ Робоче місце ЛОР лікаря ST-E500 small призначене для діагностики та лікування ЛОР захворювань в умовах амбулаторій (у тому числі лікарів приватної практики) і стаціонарів  ST-E500 small, - це н..
190 100 грн.
0
ЛОР комбайн ST-E500 купити в Україні - Київ Для кращої організації роботи отоларинголога (ЛОР лікаря), збільшення точності в діагностиці та ефективності лікування розроблені спеціалізовані комплекси з медичного обладнання та меблів - ЛОР комбай..
205 100 грн.
0
Мікроскоп операційний ЛОР YZ20Р5 купити в Україні - Київ Призначений для проведення оториноларингологічних, стоматологічних та хірургічних втручань, переносний з трьома ступенями збільшення, пружинне балансувальне пристрій в кронштейні забезпеч..
Вес: 41 Гарантийный срок: 12 Состояние: Новое Тип: Оптический Напряжение: 220
199 650 грн.
Оториноларингологія

Купити ЛОР обладнання в Україні - Київ

Захворювання ЛОР-органів, верхніх дихальних шляхів - найбільш поширені не тільки у дітей, але і у дорослих, але на сьогоднішній день лише мала частина поліклінік і лікарень мають необхідне обладнання для лікування даних захворювань і навіть для діагностики стану пацієнта.

Найбільш важливим для ЛОР-лікарів є оснащеність кабінетів сучасними видами устаткування, які суттєво вплинуть на побудову точного діагнозу і ефективності в цілому. Також даний лікар повинен бути забезпечений великою кількістю інструментів для огляду. Оптимізація діяльності ЛОР-лікаря укладена в раціональності розташування медичних інструментів на робочому місці, ергономіці робочих крісел, що допоможе швидко здійснити типову діагностику, необхідну лікувальну маніпуляцію.

Ідеально укомплектований робочий кабінет повинен включати в себе:

 • Відеоендоскопічну систему,
 • ЛОР-комбайн,
 • ЛОР-крісло,
 • Негатоскоп,
 • Фізіотерапевтичні прилади (для проведення лазерної, ультразвукової, електро-і магнітної терапії),
 • Радіохвильові хірургічні апарати (можливість проведення амбулаторної отоларингології),
 • Інгалятор компресорний аерозольний або небулайзер,
 • Освітлювач налобний,
 • Жорсткий ендоскоп - ларингоскопи, сінускопи, отоскопи,
 • Інструменти для хірургії, діагностики,
 • Лупу бінокулярна,
 • Робочу зону лікаря (ПК, принтер, стіл, стілець),
 • Ультрафіолетову камеру, де зберігаються медичні інструменти,
 • Шафу для зберігання медикаментів,
 • Ультразвуковий сканер для носових пазух,
 • Камертони медичні,
 • Аудіометр,
 • Бактерицидні рециркулятори,
 • Ширми, кушетки.

На сьогоднішній день для проведення діагностики ЛОР-захворювань, для початку потрібно правильно підібрати ЛОР-комбайн, адже основна робота буде проводитися за допомогою даного апарату. ЛОР-комбайн включає в себе світлові, оптичні прилади, забезпечений джерелом холодного світла для ендоскопів, великою кількістю кріплень, розпилювачів для ліків, дезінфікуючих контейнером, підігрівом дзеркал, води, високопродуктивним вакуумним пристроєм. Завдяки встановленню мікроскопа, досить легко і зручно провести огляд з потрібним збільшенням, що поліпшить діагностику на ранній стадії захворювання, підвищить якість хірургічного втручання аж до біопсії.

Слід зробити висновок, що на порівняно невеликих робочих зонах можна працювати з комфортом та високою точністю, що важливо як для лікаря, так і для пацієнта.


У нас Ви можете купити ЛОР-обладнання: ЛОР-комбайни, ЛОР-відеосистеми, відеоендоскопічні системи, ЛОР-мікроскопи, ЛОР ендоскопи за мінімальною ціною в Києві, з доставкою та установкою по Україні.


ЛОР обладнання для Оториноларингології Київ Україна купити ➤➤➤ Великий асортимент в ⭐ Доступні ціни ⭐ ✽ Провідні бренди ✽ Гарантія якості ✽ Товар сертифікований.

Доставка по Україні, Київ, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Харків, Чернігів, Черкаси, Тернопіль, Луцьк. Гарантія. Інтернет-магазин медичного обладнання Gorizont Medical.

Наші менеджери завжди допоможуть вам підібрати і купити оптимальне медичне обладнання за вигідною ціною.

Тел .: +38 (066) 415-56-59

          +38 (097) 794-91-85