0

Лазерна терапія

0
Апарат лазерний ОРІОН-8 Оріон-Степ купити в Україні - Київ Апарати серії «ОРІОН» розроблені спеціально для лікування в домашніх умовах для будь-якого користувача, який не має спеціальної медичної освіти і без спеціальних медичних навичок. Апарат ОР..
11 499 грн.
0
Апарат лазерний скануючий Медик-2К 2-канальний купити в Україні - КиївАпарат лазерний двоканальний «Медик-2К» для проведення лікувальних і оздоровчих процедур лазерної терапії методом сканування з використанням червоного (659 нм) і інфрачервоного (80..
0 грн.
0
Апарат лазерний терапевтичний Лика-терапевт М купити в Україні - КиївАпарат застосовується в області лазерної терапії як джерело лазерного випромінювання червоного видимого і інфрачервоного невидимого і фіолетового спектрального діапазону лазерного с..
0 грн.
0
Лазер СО2 LIKA-fraxel+ фракційний купити в Україні - КиївФракционный СО2-лазер «LIKA-fraxel+» предназначен для проведения широкого спектра лазерных манипуляций в дерматологии, косметологии, хирургии и гинекологии.Дерматология и косметология ..
0 грн.
0
Лазер хірургічний діодний LIKA-surgeon купити в Україні - КиївКоагулятор лазерний «Ліка-хірург М» (Lika-Surgeon) призначений для проведення широкого спектру хірургічних маніпуляцій, метою яких є:-вапоризация (пошарове видалення) біологічних тканин;&n..
0 грн.
0
Лазер хірургічний діодний LIKA-surgeon + купити в Україні - КиївЛазер хірургічний діодний LIKA-SURGEON + призначений для проведення широкого спектру процедур і операцій в:загальної хірургії; нейрохірургії; гінекології; урології; о..
0 грн.
Лазерна терапія

Апарати лазерної терапії купити в Україні. Продаж зі складу та під замовлення. Опт і Роздріб. Ціни виробника.


Доставка по Україні, Київ, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Харків, Чернігів, Черкаси, Тернопіль, Луцьк.

Інтернет-магазин медичного обладнання Gorizont Medical. Продаж і доставка медичного обладнання в усі регіони України ☛ високої якості за доступними цінами

Наші менеджери завжди допоможуть вам підібрати і купити оптимальне медичне обладнання за вигідною ціною.

Тел .: +38 (066) 415-56-59

          +38 (097) 794-91-85