0

Неонатологія

1
Відкрита реанімаційна стійка для новонароджених купити в Україні - Київ Відкрита реанімаційна стійка для новонароджених це прилад для обігріву новонароджених під час проведення реанімаційних заходів та маніпуляцій з фототерапевтичної модулем. Ефекти..
211 788 грн.
0
Матрац медичний МЕМ-01 купити в Україні - Київ Матрац електричний медичний МЕМ-01 призначений для використання в пологових будинках і дитячих лікарнях. Конструктивно складається з блоку управління і ложа. Температура ложа задається за вказівкою ліка..
57 800 грн.
0
Пристрій неонатальное для фототерапії та обігріву НО-АФ-КР3 купити в Україні - Київ Пристрій неонатальний для фототерапії та обігріву НО-АФ-КР3 призначене для виношування і підтримки новонародженої дитини. Особливості: Обладнаний лампою підсві..
Технические характеристики: Звуковое предупреждение На 1-й, 3-й, 5-й, 7-й, 10-й и 20-й минуте Визуальное предупреждение (световая индикация) На 1-й, 5-й, и 10-й минуте Таймер-АПГАР с акустическим сигналом Есть Бокс для хранения расходных материалов Есть Система фиксации колес Есть
250 800 грн.
0
Транспортний інкубатор для новонароджених BT-100 купити в Україні - Київ Транспортний інкубатор дозволяє перевозити дитину в стабільних температурних умовах навіть при температурі навколишнього середовища 0 ° C. Система точного регулювання температу..
59 730 грн.
0
Транспортний респіратор для новонароджених BR-100 купити в Україні - Київ Транспортний респіратор для новонароджених BR-100 це надійний пристрій, що забезпечує дихання дитини з вмістом кисню до 100%. Тимчасово підтримуване дихання немовляти повністю..
Технические характеристики: Рабочая температура От –18 до 50°С Диапазон расхода газа, л/мин 5-15 Диапазон манометра, см Н2О –10~80 Рекомендуемая масса тела ребенка, кг <10 Возможная концентрация кислорода До 100 %
44 200 грн.
Неонатологія

Обладнання для неонатології купити в Києві і Україні ➤➤➤ Великий асортимент ⭐ Доступні ціни ⭐ ✽ Провідні бренди ✽ Гарантія якості ✽ Товар сертифікований. Доставка по Україні, Київ, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Харків, Чернігів, Черкаси, Тернопіль, Луцьк. Гарантія. Інтернет-магазин медичного обладнання Gorizont Medical.