0

Кисневі концентратори

0
Кисневий концентратор 7F-10 купити в Україні - Київ Призначений для отримання кисню з атмосферного повітря і використання в лікувальних установах, лікарнях, санаторіях Модель має індикатор концентрації кисню і окремий вихід для підключення небулайзе..
Гарантийный срок: 12 Состояние: Новое Потребляемая мощность: 850 Питание: Сеть 220В Максимальная производительность кислорода: 10
50 985 грн.
0
Кисневий концентратор 7F-5 купити в Україні - Київ Призначений для отримання кисню з атмосферного повітря і використання в лікувальних установах, лікарнях, санаторіях Модель має індикатор концентрації кисню і окремий вихід для підключення небулайзе..
Гарантийный срок: 12 Состояние: Новое Особенности: Потребляемая мощность: 600 Максимальная производительность кислорода: 5
23 985 грн.
0
Кисневий концентратор ANGEL-10S купити в Україні - Київ Особливості: · Відображення чистоти кисню в цифрах (точність 00,0%) · Великий 6-дюймовий LED-дисплей для виведення функціональних даних · Відображає сумарний робочий час · Є колеса для легк..
Гарантийный срок: 12 Состояние: Новое Максимальная производительность кислорода: 10 Частота: 55 Погрешность: ±3%
48 790 грн.
0
Кисневий концентратор ANGEL-10S (подвійний потік) купити в Україні - Київ Особливості: · Відображення чистоти кисню в цифрах (точність 00,0%) · Великий 6-дюймовий LED-дисплей для виведення функціональних даних · Відображає сумарний робочий час ·..
Гарантийный срок: 12 Состояние: Новое Максимальная производительность кислорода: 10 Частота: 55 Погрешность: ±3%
57 000 грн.
0
Кисневий концентратор ANGEL-20SP купити в Україні - Київ Особливості: Відображення чистоти кисню в цифрах (точність 00,0%) Великий 6-дюймовий LED-дисплей для виведення функціональних даних Відображає сумарний робочий час Є колеса для ..
329 500 грн.
0
Кисневий концентратор ANGEL-5S купити в Україні - Київ Особливості: · Cенсорний багатофункціональний апарат · Концентрація кисню на виході з 5 л концентратора для пацієнтів з ХОЗЛ: 93 ± 3% · Відображення чистоти кисню в цифрах (точність 00,0%) ·..
Гарантийный срок: 12 Состояние: Новое Потребляемая мощность: 350 Максимальная производительность кислорода: 5 Минимальная производительность кислорода: 1
28 900 грн.
0
Апарат МИТ-С (двоканальний) купити в Україні - КиївВикористання кисневих коктейлів або пінок, а також проведення синглетно-кисневих інгаляцій покращує стан дихальних шляхів, благотворно впливає на серцево-судинну систему, покращує проходження об..
24 500 грн.
0
Апарат МИТ-С (одноканальний)  купити в Україні - Київ Пропонований нашою компанією коктейлер призначений для швидкого приготування кисневих пінок, мусів, коктейлів. Їх вживання покращує проходження обмінних процесів в клітинах і позитивно вплив..
19 200 грн.
0
Киснева подушка (сумка) 42 л купити в Україні - Київ Киснева подушка призначена для доставки, тимчасового зберігання кисню і подачі його хворим в лікувальних установах і в домашніх умовах. Місткість кисневої подушки - 42 літри.Зроблена з нетокс..
700 грн.
0
Кисневий концентратор JAY-10 (4.0) купити в Україні - Київ Концентратор кисневий JAY-10 може застосовуватися як джерело кисню в різних лікувальних установах. Тиск на виході кисневого концентратора становить 0,14-0,4Мпа, і він може використовуватися ..
182 970 грн.
0
Кисневий концентратор JAY-10 (подвійний потік) купити в Україні - Київ Кисневий концентратор JAY-10 (подвійний потік) є джерелом очищеного кисню з рівнем концентрації 93%. Прилад виробляє медичний оксиген шляхом пропускання атмосферного повітря чере..
44 550 грн.
0
Кисневий концентратор JAY-15 купити в Україні - Київ Може підключатися до наркозних апаратів, апаратів ШВЛ, в якості альтернативного джерела кисню. Щоб уникнути виходу з ладу приладу, пов'язаного з перебоями напруги в електромережі, рекомендуємо вик..
247 050 грн.
0
Кисневий концентратор JAY-20 (4.0) купити в Україні - Київ Кисневий концентратор JAY-20 призначений для використання в лікувальних установах. Це - електрична установка, яка забезпечує відділення кисню від кімнатного повітря. Аппарат забезпечує подач..
266 985 грн.
0
Кисневий концентратор JAY-3AW купити в Україні - Київ Концентратор кисню JAY-3AW ТМ вигідно виділяється серед аналогів: низьким рівнем шуму і невеликою вагою, він так само енергозберігаючий та безпечний у використанні. Може бути використаний для ад'..
20 700 грн.
0
Кисневий концентратор JAY-5AW купити в Україні - Київ Функція кисню Подача кисню пацієнтам може допомогти при лікуванні кровоносних судин голови і серця, дихальної системи, таких як хронічна обструктивна пневмонія, реабілітація і гіпоксія. Кисен..
21 500 грн.
0
Кисневий концентратор JAY-5AW (з кисневим датчиком) купити в Україні - Київ Кисневий концентратор JAY-5AW (з кисневим датчиком) рекомендується використовувати в якості повноцінного джерела очищеного кисню. Прилад може з високою ефективністю застосов..
22 590 грн.
0
Кисневий концентратор JAY-8 купити в Україні - Київ Концентратор кисню JAY-8 BW вигідно виділяється серед аналогів: низьким рівнем шуму і невеликою вагою, він так само енергозберігаючий та безпечний у використанні. Може бути використаний для ад'юван..
37 880 грн.
0
Кисневий концентратор JAY1 купити в Україні - Київ Кисневий концентратор JAY1 може працювати як від стаціонарної електромережі, так і від вбудованого акумулятора. Прилад виробляє чистий кисень з концентрацією потоку, що подається, до 90%. Викор..
14 400 грн.
0
Кисневий концентратор JAY1 з акумулятором купити в Україні - Київ Компактний, надійний концентратор для кисневої терапії, який зручно використовувати під час подорожі всіма видами транспорту і в домашніх умовах. Завдяки використанню передових технол..
25 425 грн.
Кисневі концентратори

Кисневий концентратор купити в Україні, ціни з доставкою.


Купити кисневий концентратор для дому та медичного закладу в Україні з доставкою ➤➤➤ Великий асортимент ⭐ Доступні ціни ⭐ ✽ Провідні бренди ✽ Гарантія якості ✽ Товар сертифікований. Доставка по Україні, Київ, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Харків, Чернігів, Черкаси, Тернопіль, Луцьк. Гарантія. Інтернет-магазин медичного обладнання Gorizont Medical.